şifalı bitkiler

Zeytin yaprağı maskesiProfesyonel. Dr. Ahmet Maranki, zeytin yaprağı maskesi tarifi vererek zeytin yaprağı maskesinin cilde yararlarını bilgisini verdi . Zeytin yaprağının muhtevanında yer alan faktör maddenin ten üstünde gösterdiği faydalardan yola çıkılarak zeytin yaprağı maskesi hazırlayıp uygulayanlarda ten lekesi, akne, sivilce, sivilce izi, ten kızarıklığı ve kırışıklık benzeri ten problemlerinin bittiğini Ahmet Maranki belirtmektedir.
Zeytin Yaprağı Maskesi Tarifi:

Malzemeler:

10 gr toz duruma getirilmiş zeytin yaprağı.

10 gr vazelin.

5 gr zeytinyağı.

Hazırlanması ve Cilde Uygulanması:

Belirtilen bütün malzemeler tek kabın içerisinde maske kıvamına gelene civarı iyice karıştırılır. Zeytin yaprağı maskesi gündelik gündüz bakım kremi benzeri bütün bedende sağlam tek biçimde kullanılabilir.

Zeytin yaprağı maskesi ten lekeleri, akneler, sivilceler, sivilce izleri, ten kızarıklığı ve kırışıklıklar benzeri ten meselelerine tek sürü sıkı gelmektedir. Cildin parlak ve sıhhatli tek biçimde olmasını sağladığı için tek sürü yararlı tek maskedir. Zeytin yaprağı ten için ne türlü kullanılır? Zeytin yaprağı cilde ne türlü uygulanır? Zeytin yaprağı kürü nedir? Sorularının yanıtını bu yazımızda sizler için inceledik ve Profesyonel . Dr. Ahmet Maranki’nin izah ettiği şekliyle size anlatmaya çalıştık. Zeytinyaprağı maskesinin cildiniz için naturel ve şifalı tek maske meydana geldiği bahsetmek gerekir. Harika , sıhhatli ve parlak tek ten isteyenler zeytin yaprağı maskesini sağlam tek biçimde kullanabilir.Etiketler: ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı