şifalı bitkiler

Zeynep Selvili ve Yapmış Olduğu İşlerZeynep Selvili-11987 yılında İzmir’de doğan Zeynep Selvili uzun bir eğitim hayatı ile birlikte başarılı kariyerine depresyon ve anksiyete bozuklukları üzerine uzmanlaşarak başlamıştır. Uzun süren başarılı eğitim hayatını 2012 yılının Mayıs ayında New York Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Sağlık uzmanı olarak mezun oldu.

Amerika’da bulunduğu dönemlerde almış olduğu eğitimlerin yanı sıra aynı zamanda New York’un en ünlü sağlık kuruluşları arasında yer alan Institute for Family Health’de bilişsel ve davranışçı terapi yöntemleriyle uzmanlık alanı olan depresyon ve anksiyete bozukluğu ile savaşan ve yeterli maddi bütçeye sahip olmayan sigortasız insanlar için süpervizyon adı altında psikoterapi hizmeti uygulamıştır.

Uygulamış olduğu psikoterapilerin yanında aynı zamanda yine maddi imkanları kısıtlı olan insanlar için işsizlik kurumları ile birlikte psikoedukasyon hizmetleri kapsamında tüm sosyal sorumluluk projelerinde gönüllü olarak yer almıştır.

PsikoNet Yayınları ve Zeynep Selvili

2012 yılında eğitim hayatını tamamladıktan kısa bir süre sonra Türkiye’ye geri dönüş yapan Zeynep Selvili 2012 ve 2014 yılları arasında 2 yıl boyunca Psikiyatrist Dr. Alp Karaosmanoğlu ile birlikte PsikoNet ekibi çerçevesinde Türkiye’de internet üzerinden yayınlanan ve en çok izlenen ilk psikoloji içerikli programını Hissetmek TV adı bünyesinde yayınlamıştır.

Her bölümü ile insanlara daha iyi hissetmenin anahtarlarının neler olduğunu anlatan PsikoNet’in eski bölümlerine Zeynep Selvili’nin YouTube adresi http://www.youtube.com/channel/UCDKLqcSjwgiifXjxhyz9WmA üzerinden ulaşabilir yeni bölümlerine ise PsikoNet ekibi üzerinden ulaşabilirsiniz.
 Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı