şifalı bitkiler

Zencefil Yararlarıiyi bilinen bir baharat ve bir ilaç. Sanskritçe, sözcük “zencefil”, “evrensel tıp” anlamına gelir. Bu kök Şifa özellikleri Çin ve Hindistan’da açıldı. Bu ülkeler bu egzotik baharat önemli ihracatçılar. Roman aristokratlar overeating ve mide bulantısı sadece zencefil ile vücudunuzun tasarrufu olduğunu biliyor muydunuz? Ve denizciler, iskorbüt ve deniz tutması ağrıyan, o açıkça bu belalarla karşı mücadelede yardımcı oldu. Ama bir ilaç olarak zencefil ana avantajı – gençliğin temel özelliklerinden biri olarak kabul edilir cinsel dürtü, muhafaza etmek kabiliyetidir. , Mutfaklarda, Rising Sun bulaşık zencefil dişi için bir soğukluk afrodizyak güçlü ve son derece etkili bir tedavi olduğu için kabul edilir.
Zencefil, demir, sodyum, potasyum ve magnezyum tuzları, fosfor, Vitamin A, C, B1 ve B2 bakımından zengindir.Buna ek olarak, zencefil toksinler, toksinler, parazitler, zararlı bakteri ve mikroplar bu istenmeyen “hediyeler” kurtulmak yardımcı olabilir. Ve sadece önleyici bir tedbir olarak doldurulamaz. Bunun getirdiği faydalar üzerinde sarımsak, belki de, mukayese edilebilir, zencefil, birçok hastalık ile yardımcı olduğunu dışında çürük onunla imkansızdırEtiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı