şifalı bitkiler

Yazınİçin Saç BakımıTatilde deniz suyu, klor ve güneş ışınları saçınızı inceltir ve zayıflatır. Yaz aylarında saç derisinde de müesseseye benzeri sıkıntılar oluşabilir. Bunu engellemek amaçlı yaz boyunca saç diplerini kesinlikle nemlendirmek bir sürü mühimdir.

Tatilden geldikten ardından saçların yenilenmesi gerekir. Öncelikle saçınızda kırıklar oluşmuşsa bunları temizletin. Saçtaki kırıklar saçınızın bakımsız görünmesine ne nedenle olur. Ardından şayet saçınızın boyası gelmişse saçınızı boyayın. Ek Olarak ardından özel bir bakım maskesi uygulayarak saçlarınızı yenileyin.

Tatil Sonrasında Saça Bakım Maskesi:

Malzemeler:

* bir tane Bepanthen ampül,
* bir yumurta,
* Geçici zeytinyağı,
* Birden Çok damla limon.

Hazırlanışı ve Saça Uygulanışı:

Tüm malzemeleri bir kap içinde karıştırın. Hazırladığınız bu karışımı saçlarınıza sürün ve 1/2 saat bekletin. Sonrasında saçlarınızı ılık suyla iyice yıkayın. Bu maskeyi ayda bir kere tekrarlayabilirsiniz. Bu civarı zahmete girmek istemiyorsanız, haftada bir yıkamadan öncelikle saçlarınızın ucuna zeytinyağıyla masaj yapın. 15 deniz 20 dk bekledikten ardından saçlarınızı yıkayın. Saçınız sıhhatli ve parlak görünecektir.Etiketler: , ,
Genel
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı