şifalı bitkiler

Yağlı saçlara MaskeYağlı Saçların bakımı ne türlü olur? Yağlı Saçlar amaçlı ne yapılmalı? Yağlı Yağlı saçlara MaskeSaçlara ne sıkı gelir? Yağlı Saçlar amaçlı naturel bakım ne türlü olmalı? Yağlı Saçlara bakım ne türlü olur? Yağlı Saçların bakımı amaçlı ne yapılmalı? Saçların yağlanmaması amaçlı ne yapmak gerekir? Bu sorulara cevaben Suna Dumankaya Yağlı Saçlar amaçlı naturel bakımlar öneriyor.
Suna Dumankaya’nın Yağlı Saçlar amaçlı Bakım Önerileri :
Bakım 1
* 10 gr civarı ıhlamur çiçeğini, öncesinde bir litre suyun içerisine koyun. bir limonun kabuklarını rendele. Isınma süresi gelince çay benzeri demle ve süz. Süzülen bu karışıma bir çorba kaşığı elma sirkesi ek et. Bu karışımı saç diplerine sürüp bir saat beklet ve durula.
Bakım 2
* bir fincan maden suyu,
* bir çorba kaşığı elma sirkesi,
* bir çorba kaşığı polen tozu,
* bir çay kaşığı deniz tuzu
karıştırıp saç diplerine sürün. Bu karışım hem bir saç diplerinin beslenmesini temin edecek, hem bir de saçlarınızın yağlanmasını önleyecek. Şayet saçlarınızda kepek var ise onu da yok eder. Maden suyunda esasen mineral vardır. Bu da saçlar amaçlı bir sürü yararlıdır.
Saçların yağlanmasının bir nedeni baharatlı yiyeceklerdir. Olası olduğunca baharatlı yiyeceklerden uzak durmak gerekir.Etiketler: ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


/div>
göz enfeksiyonu kütahya vişne fidanı

Sağlık ve Tıp