şifalı bitkiler

Voimoda bir Dayko ürünüdürtekstil
Voimoda bir Dayko ürünüdür.

Türkiye pazarına sunmak üzere hedefi güven,  müşteri memnuniyeti kaliteli ve Avrupanın referens aldığı REACH ( yasaklı kimyasal maddeler listesi ) ürünlerini kullanmadan üreterek bu sektördeki titizliğini göstermektedir.

 

VOIMODA tescilli markası ile e-ticaret sitesini kuran DAYKO TEKSTİL ilk aylar olmasına rağmen büyük bir ilgi ile izlenmeye başlandı.Bu e-ticaret sitesi üzerinden; BLUZ, TUNİK, ELBİSE ve ALT GİYİM kategorileriyle, makul fiyat ve yüksek kalite sloganıyla kendi sektöründe fazlasıyla ilgi görmüştür.Ayrıca site içerisinde yapılan birçok etkinlik(indirim,hediye çeki vb) ile müşterilerimize süprizler yaparak voimoda.com’dan, bununla beraber Dayko Tekstil’den memnun kalmalarını sağlamaktayız.

Ayrıca şuanda internet sitemizde %40 indirim kampanyamız aktiftir.İndirimi kaçırmanız için hiçbir neden bulunmamaktadır.Üye olun ve „Voi Moda“‘nın fırsatlarını kaçırmayın…

 

Önümüzdeki aylarda VOIROMA ve LADYU  tescilli markaları ile muhafazakar kesim ve geniş kitlelere koleksiyon çalışmalarına başlayacaktır.

Müşteri memnuniyetini ön planda tutan DAYKO TEKSTİL A’dan Z’ye tüm üretim safhalarını (dizayn, kalıplama, kesim, dikim, paketleme gibi) büyük bir titizlik ile kontrol altında tutarak ekoteks standartlarındaki ürünlerini sizler ile paylaşacaktır.
http://www.voimoda.comEtiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı