şifalı bitkiler

Verdiğimiz Kiloları Geri Nasıl AlmayalımVerdiğimiz Kiloları Geri Nasıl Almayalım
Yaz sizin amaçlı verimli geçtiyse ve kurtulmak arzu ettiğiniz kiloları verdiyseniz çoğalış beslenmenize aynı sürede çok uyarı etmeniz gerekmektedir. Nedeni Ise, bildiğiniz bunun için benzer, verdiğiniz kiloları geride almak epeyce pratik. Üstelik, kilo vermekten aynı sürede kolay!

Kiloları hızla geride almanın altında çok büyük fizyolojik neden bulunabilir. Tiroit bezi tembelliği böbrek üstü bezlerinin fazla çalışması, insülin direnci sendromları veya metabolizma yavaşlığı bunlardan bazıları. Elbette ki de bir tıbbi kontrolden geçmeden arızanın fizyolojik olup olmadığını bilmek mümkün değil.
Bir de kilo verme esnasında veya kilo verip takım forması girdikten bundan sonra yapılmış olan sorunlar var, ki bunların önüne geçmek epeyce pratik…

İşte, formunuzu muhafaza etmek ve verdiğiniz kiloları geride almamak amaçlı unutmamanız gereken bir takım önemli konular:
bull; Az yiyerek kilo verilebilir ama uzun vadede formunuzu bu biçimde koruyamazsınız.
• Yeme davranışı bozukluklarına son vermeden, sadece egzersizle yetinip kalori kısıtlaması yapmadan, verdiğiniz kiloları rahatlıkla geride alırsınız.
• Aynı Sürede etkin biri olmak amaçlı çaba gösterin. Itinalı egzersiz yapın. Mesela, hergün 1/2 saat iyi bir yürüyüş sizin amaçlı yeterli bulunabilir.
• Sık aralıklarla, az beslenin. Öğün atlamadan, uzun süre aç kalmadan formunuzu aynı sürede huzurlu ve sağlıklı bir biçimde korursunuz.
• Bol bol su amaçlı. Sağlığınız amaçlı suyun önemini asla unutmayın.
• Zengin posalı, doğal besinlere öncelik verin. Bu Şekilde sindiriminizi rahatlatabilirsiniz.

Mutlu sona ulaşmışken, kendinizi bir vakit bundan sonra kapımızı çalacak sonbahar ve onun depresif günlerine şimdiden hazırlamakta yarar var. Canı sıkıldıkça birşeyler atıştıranlardansanız, bu atıştırmalarınızı doğal detaylı ve düşük kalorili yiyeceklere yönlendirin. Eti Form serisinin zengin ürün çeşitleri aralarında karar sunmak epeyce kolay olmayan olsa da, damak zevkinize cazip bir ürün kesinlikle inceleyebilirsiniz. Sağlıklı ve formdaEtiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı