şifalı bitkiler

Vajinal Akıntıya Soğan SuyuSoğan suyu kürü ile vajinal akıntılara nihai verebilirsiniz. Soğan suyu kürünün ne türlü yapıldığını aşağıda izah ettik. Vajinal akıntısı olanlar amaçlı soğan suyu kürü ne türlü uygulanır tek tek sıraladık. Vajinal akıntılara soğan suyu kürünün yararlarını biliyor muydunuz? Vajinal akıntıya soğan suyu kürünün yapılışı konusunda verileri sizler amaçlı tek araya getirdik.

Vajinal akıntı amaçlı soğan suyu kürü bununla birlikte erken menopoz, çikolata kisti, 3 cm. den minik miyomlar, tane düzensizliği ve polikistik over şikayeti meydana gelen olan bayanlar amaçlı de muhteşem tek kürdür. Soğan suyu kürü yumurtalıklardaki kisti tamamıyla ortadan kaldırmaktadır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu kadınlardaki vaginal akıntıya rağmen yapılacak soğan suyu kürünü anlattığı tv programında soğan suyunun hangi hastalıklarda kullanıldığını da bilgisini verdi. Soğan suyu kürünün yararlarını ve gösterişli meydana geldiği hastalıkların hangileri olduğunu öğrendiğinizde anında bu kürü uygulamaya başlayacaksınız.

Soğan suyu kürü, erken menopoz, çikolata kisti, 3 cm. den minik miyomlar, tane düzensizliği ve polikistik over hastalıklarından şikayeti meydana gelen bayanlar amaçlı de muhteşem tek kürdür. Soğan suyu kürü, bayanların yumurtalıklarındaki kisti tamamıyla yok etmektedir.

Vajinal akıntıyı gidermek amaçlı soğan suyu kürü

Malzemeler:

1 tane ortada boy beyaz soğan

Hazırlanması ve Uygulanması:

1 ortada boy beyaz soğanı (kırmızı ve mor soğan olmaz) dörde bölün, eskiden kaynatılmış 2 su bardağı klorsuz suya koyarak 5 dk kaynattıktan hemen peşinden içerisine yabancı hiç tek birşey katmadan öğle ve akşam yemeklerinden öncesinde hazırladığınız soğan suyundan bir bardak amaçlı. Soğan suyu kürü 15 gün süreyle uygulanmalıdır. 15 günden pek kullanılmamalıdır.

Soğan kürünü tane çağında uygulamanın tek sakıncası yoktur. Ancak , etki durumundan en uyumlu zaman tane bitiminden en erken 7 gün hemen peşinden başlamaktır.

Soğan suyu kürünü önce defa uygulandıktan hemen peşinden 2. adetinizi görmeden 10 gün öncesinde tekrardan 5 gün veyahut 7 gün bu soğan suyu kürünü uyguladığınızda daha tek sürü etki etmesini sağlarsınız. Soğan suyu kürünü uygulamaya başladığınızda 2 ve 3. günden bu yana vaginal akıntılarınızın çözüldüğünü ve ne civarı fazlalaştığını farkedeceksiniz.

Uyarı: Her seferinde kıtır hazırlanmalıdır. Kullanılacak meydana gelen kuru soğan, pazarlarda satılan açık kahverengi kabuklu yemeklik soğandandır. Bilhassa bembeyaz soğan bulmaya sebep yoktur. Kırmızı ve mor soğan kullanılmamalıdır.Bu soğan suyu kürünü 15 günden pek uygulamayın.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı