şifalı bitkiler

Suna Dumankaya Güzelik MaskeleriSuna Dumankaya’dan siz okurlarımız için güzellik maskeleri.İşte bu maskeleri bizde sizlerle paylaşıyoruz .

1. KURU CİLT GECE KREMİ

Kremi yapmak için; yukarıda belirtilen malzeleri belirtilen miktarlarda  bir kaba koyarak karıştırarak uyğulayınız.

2. TIRNAK BAKIMI

Kremi yapmak için; yukarıda belirtilen malzeleri bir kasede  belirtilen miktarlarda karıştırarak uyğulayınız. Özellikle Tırnak batmaları ve Tırnak Kırılması sorunu olanlar için birebir.

3. KURU VE YAŞLI CİLTLER İÇİN MASKE

Maskeyi yapmakiçin; yukarıda belirtilen malzeleri belirtilen miktarlarda karıştırarak uyğulayınız. Bitiminde ılık su ile yüzünüzü temizleyiniz.

4. PRATİK KIRIŞIKLIK KREMİ

Yapılışı:Kurutulmuş gelincik çiçeğini Tuzsuz Tereyağında erit bir gece dinlendirim  ertesi gün aynı işlemi tekrarla ve içine Lanolin ekleyerek kırışıklık bulunan bölgelere uygula.

5. ZAYIF VE SEYREK SAÇLARA ZEYTİNYAĞI MASKESİ

Makenin yapılışı : 200 gram saf zeytinyağına 10’ar adet ceviz ve fındık içi atın. Bunu benmari usulü 15 dakika kaynatın. Ilıdıktan sonra bir tatlı kaşığı toz kuru maya koyun. Karışımı saç diplerine sürüp streç filmle sardıktan sonra iki saat bekletin. Bunu haftada bir uygulayın. Saçlarınızı yıkamak için de zeytinyağlı sabun kullanınEtiketler: , , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı