şifalı bitkiler

Soğuk Algınlığına İyi Gelen bitkilerSize özel soğuk algınlığına iyi gelen bitkileri  araştırdık ve bulduk.Deneyin soğuk algınlığınlığınıza iyi gelceğini görceksiniz . Vücüdünüza hiçbir yan etkisi yok.

1 mazelmeler: mürver çiçeği, nane ve civanperçemi

Yapılışı:Eşit olarak  bitkileri karıştırınız . Bu çay, yangılara, nezleye karşı etkili ve mukoza güçlendirici olan mürver çiçeği, uyarıcı ve birikimleri çözücü etkisiyle nane, ter ve idrar arttırıcı etkileriyle civanperçeminin oluşturduğu, çok yönlü bir tedaviyi hemen başlatır. Günde en az 3 bardak çay tüketilmelidir, mümkün olduğunca sıcak ve tatlandırılmadan içilmesi gerekmektedit.
Eğer hastanızın ateşi varsa, karışıma kuşburnu ve ıhlamur eklenerek, terleme  yolu arttırılabilir.
2Mal zemeler: Portakal,karabiber ve bal

Yapılışı Portakalı sıkıyorsunuz,yarım bardak kadar su ısıtıp içine bal koyuyorsunuz, karabiber ekleyin.Portakal suyuyla ballı ve karabiberlisuyu karıştırıyorsunuzve bukarışımı  için. Tadı biraz acı oluyor ama fena değil yine de. 

3 Malzemeler: Siyahturp ve bal

Yapılışı: Siyah turbu alıyorsun, içini oyuyorsun bir taraftan, diğer ucuna da yorgan iğnesiyle  bir kaçtane delik deliyorsunuz. Balı bu oyuğa döküyorsun ve bal süzülerek diğer delikten akıyor. Süzülen bu balı birer tatlı kaşığı alın.Etiketler: , , , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı