şifalı bitkiler

Siroz Hastalığına Hangi Bitkiler İyi GelirSiroz Hastalığına Hangi Bitkiler İyi Gelir
Siroza bitkisel tedavi etme, siroza ne sıkı ciro, siroza faydalı yiyecekler, siroza sıkı iştirak eden bitkiler, siroza hangi bölüm bakar, siroz ne türlü tedavi etme edilir ne türlü-bitkisel tedavisi çözüm siroz hastalığına.

Ne yazık ki tek birlik hastalıklar vardır ki bizlerin yanlışları sebebinden ortaya gelir ve müdahale edilmediği sürece zaman geçtikçe ilerler. İşte siroz rahatsızlığı da bu tip rahatsızlıklara örnektir. Tamamıyla içki orijinli durumda olan siroz amaçlı tedavi etme ise ilk döneminden önce alkolü bırakarak başlar.

Siroz hastalığının rehabilitasyonunda yer alması lazım iştirak eden şifalı nebatları Andız otu, Rezene, Hindiba, Papatya, Aslandişi otu, Üzüm pekmezi halinde sıralayabiliriz.

Peki bu nebatları faydalanarak siroz amaçlı ne türlü bitkisel çözüm sağlarsınız. İşte bitkisel siroz tedavisi tariflerimiz.

gelir Andız kökü kurutularak dövülür. Elde edilen toz kaynar suda on dakika bekletilerek demleme yapılır. Yatmadan döneminden önce , yapılan bu demlemeden ısıtılarak tek fincan içilir.

gelir Rezene ve hindiba kökü suda kaynatılır. Süzülerek ele geçirilen sıvı/akışkan, üzüm pekmezi ile karıştırılarak şurup kıvamına gelinceye civarı çalkalanır. Yapılan bu şuruptan yemeklerden daha sonra tek fincan içilir.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı