şifalı bitkiler

Şirketinizin Sırlarını Korumak İçintelefon-dinleme
Bir işveren olarak çalışanlarınıza güvenmiyorsanız ve sizin arkanızdan dedikodu yaptıklarını mı düşünüyorsunuz? Şirketinizden telefonla bilgi sızdırdıklarını ve şirketiniz için önemli olan bilgileri başkalarına anlattıklarını mı düşünüyorsunuz? Bu gibi durumlarda başvurabileceğiniz ve güvenebileceğiniz tek şey telefon dinleme programlarıdır.
telefon dinleme sizin güvenmediğiniz çalışanlarınızın telefonlarını canlı olarak veya kayıt altına aldıktan sonra daha sonraları da dinlemeni sağlar. Bu şekilde çalışanlarınızın şirketinizden bilgi aktarımı yapıp yapmadıklarını anlayabilirsiniz.
Bu program sadece dinleme esnasında değil ayrıca telefona gelen mesaj ve mail gibi metinleri de anında sizin telefonunuza iletilmesini sağlar. Bu şekilde güvenmediğiniz çalışanlarınızın şirketinizden başka kişilere veya başka şirketlere mesaj ve mail yoluyla bilgi aktarımı yapıp yapmadığını anlayabilirsiniz.
Bu programın sizlere sunduğu bir diğer çok önemli özellik ise hedef çalışan nerede olursa olsun onu tespit edebilmeniz ve Google maps üzerinden bulunduğu konumu takip edebilirsiniz. BU özellik ise hem çalışanınızın nerede bulunduğunu size gösterir hem de diğer şirketlerle iletişime geçip geçmediğini gösterir.
Kullanımı son derece kolay olan bu uygulama size çalışanınız nerde olursa olsun 7 gün 24 saat bildirerek onları takip etmenizi sağlamaktadır.
Bu program sizin gözünüz kulağınız olacak ve şirketinizin zarar görmemesi için size çok kolaylık sağlayacaktır. Bu program sayesinde şirketinizde olup biten her şeyi öğrenebilecek, şirketinizi zarar sokan ve işini savsaklayan her elamandan haberiniz olacaktır.
Şirketinizde çalışan işçilerinizin sizin hakkınızda olumlu ve olumsuz düşüncelerinde öğrenme imkânı sunan bu program her zaman başvuracağınız çok yararlı bir telefon dinleme programıdır.
Ayrıca bir diğer özelliği de elemanınızın sim kartını değiştirdiği anda sizin telefonunuza bildirim gelmesidir. Bu durum elemanınızın başka bir sim kartı ile şirketin sırlarını başka şirketler paylaşmasının önüne geçerEtiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı