şifalı bitkiler

Ömer Coşkun Diasil

 Ömer Coşkun Formula 21

Ömer Coşkun Diasil

Ömer Coskun Diasil diyabet hastaları için özel olarak üretilmiş bir tedavi ürünüdür. Bilindiği üzere diyabet hastalığı son yıllarda ülkemizde de fazlasıyla kendini göstermiştir. Bir çok birey bu hastalık yüzünden her gün bir çok ilaç kullanmakta, diyabet iğneleri yapmakta ve kendilerine sağlık bir insandan çok daha fazla dikkat etmeleri gerekmektedir. Dr. Ömer Coşkun bu sorunu fark ederek bir araştırma içerisine girmiş ve diyabet hastalarının bu şikayetini en aza indirmek için bu ürünü piyasaya çıkarmıştır. Ömer Coşkun Diasil ile şeker hastalığının olumsuz etkilerinden kurtulacak ve daha sağlıklı bir hayat sürmeye başlayacaksınız. Ürün diyabet hastaları için hiçbir zarar teşkil etmemektedir. Ürün tamamen bitkisel olduğundan ötürü hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Bu sayede de diyabet hastaları bu ürünü kullanırken içleri gayet rahattır. Ürünün kullanım şekli tamamen sizin bünyenize bağlıdır. Uzun süreli tedavilerde 3 kutu birden almanız daha faydalı olacaktır. Ürün teminini yetkili web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Ürünlerimiz kapıda ödeme yöntemiyle kapınıza kadar gelecektir.

Ömer Coşkun Cilt Bakım Seti Nedir?

Ömer Coşkun Cilt Bakım Seti ile artık evdeki kremleri ve diğer kozmetik ürünlerini bir kenara bırakabilirsiniz. Dr. Ömer Coşkun’un hazırlamış olduğu bu cilt bakım seti sayesinde özellikle bayanların sıkça şikayetçi olduğu sarkıklık, siyah nokta, sivilce gibi tüm problemleri tek bir set ile çözme imkanına sahip olacaksınız. Ömer Coşkun Cilt Bakım Seti içerisindeki ürünlerde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Tamamen doğal ürünlerden bir araya getirilmiştir. Bu sebeple cildinizi bu sete emanet ederken gönlünüz rahat olabilir. Ürünlerin kanıtlanmış hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır. Ürünle ilgili sipariş vermek için yetkili web sayfasını ziyaret edebilir ve %100 güvenli ödeme sistemleri ile ödemenizi yaparak bu sete sizde sahip olabilirsiniz. Daha sonra ise ürünü belirtilen şekilde kullanarak daha güzel ve bakımlı bir cilde sahip olma imkanına sahip olursunuz.

 

Dr. Ömer Coşkun Ne İş Yapar?

Dr. Ömer Coşkun bir tıp insanıdır. Tıp fakültesi bitirmiş doktor unvanı almış hatta doktorluk yapmış. Eğitimini ileriye taşıyarak yardımcı doçent doktorluk unvanına kadar gelmiş bir tıp adamıdır. Kendi eğitimini yeterli gördüğü seviyeye kadar getirdikten sonra kendini bitki bilimine vermiş ve bitkilerle ilgili araştırma yapmaya başlamıştır. Yaptığı araştırmalar neticesinde insanların pek çok derdine derman olacak ürünler ortaya koymuş ve kullanıcılarının takdirini kazanmıştır. Dr. Ömer Coşkun tarafından geliştirilmiş ve üretilmiş olan ürünleri yetkili web siteleri üzerinden temin edebilirsiniz. Sitelerdeki danışma hattı 0212 533 50 01 numarasını arayarak ister telefonla sipariş verirsiniz isterseniz de resmi web sitesi www.omercoskun.gen.tr üzerinden sipariş verirsiniz. Ücretsiz kargo ile kapınıza gelen ürünü ister kredi kartı ister nakit olarak kapıda ödeyebilir veya havale/eft yolu ile işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

Etiketler: , ,

Ömer Coşkun Boy Uzatan Kür

Ömer Coşkun, pek çok kişinin, boy uzatma konusunda, merak ettiği bir konu üzerine, bitkisel kürünü açıkladı. Ruşeym, yani buğday özü ile yapılacak olan kürümüz ;
 Ömer Coşkunun önermiş olduğu boyu uzatma küründe, ruşeym (Ruşeymin Faydaları) adı verilen ve buğday özü anlamına gelen bir madde var. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise, günde 3 kaşık, tüketilebilir. Ayrıca, boyotuda kullanılabilir. Boyotu, yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür masaj yaparak sürülür.Boy uzatmak için, uygulanacak kürlerde, yaş sınırı 21 dir.

Etiketler: , , , ,

Dr. Ömer Çoskun Şifalı Bitkiler

ikballe şifalı bitkiler kanal 7 şifalı bitkiler, kanal yedi şifalı bitkiler, kanal7 Bitki doktoru bitki uzmanı

kanal 7  de İkballe Şifalı Yemekler programına katılan Prof. Dr.  Ömer Coşkun’dan oluşan bazı sağlık sorunlarına , şifalı bitkilerle çözüm yolları buluyor.

İSHAL İÇİN : İshal için, nar ve patates olduka etkilidir.
NAR ÇİÇEĞİ VE NAR KABUĞU : 1 tatlı kaşığı nar çiçeği, 1 su bardağı sıcak suda demlendirlir. Şekersiz olarak, sabah akşam aç karnına, 1 er su bardağı içilir.
PATATES : Patatesi kabuklu haşlayıp kabuğuyla birlikte aç karnına yiyin.
MANTAR HASTALIĞI ;
GEREKLİ MALZEMELER :
* 5tatlı kaşığı
* 1 lt su
* 2 diş sarısak,
* 10 adet zakkum yaprağı,
KÜRLERİN HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :
KINA KÜRÜ ; 1 Ltre suyun içine kınayı koyun. 20 dak kaynatın. Mantar olan bölgeye sürün ve sarıp, yatın.
SARIMSAK KÜRÜ : 2 diş sarımsağı, bölmeden, bütün olarak, gece yatmadan öne yutun.
ZAKKUM YAPRAĞI KÜRÜ : 1 lt suya zakkum yapraklarını atıp, 10 dakika kaynatın. Mantar ayaklarınızdaysa, Ayakdaysa 10 gün, eğer eldeyse 1 ay sürün. Kesinlikle içmeyin. Zakkum zehirlki bir bitkidir.
UYKUSUZLUK İÇİN KEDİOTU : 1 tatlı kaşığı kediotu kökü, toz haline getirilir.1 su bardağı sıcak suda demleyin yatmadan önce için. Sabahhazırladığınız bitki çayını akşam yatmadan 30 dak önce için.
KİLO VERMEK İÇİN : 1 tatlı kaşığı Çörekotu, yemeklerden 30 dakika önce yenir. Zayıflamak için çok faydalıdır.
KİLO ALMAK İÇİN : 1 tatlı kaşığı ısırgan tohumu, 1 tatlı kaşığı ballaile karıştırılarak, yemeklerden sonra yenir. Çok güzel kilo aldırır.
SİYAH NOKTALAR VE SİVİLCELER İÇİN ;
GEREKLİ MALZEMELER :
* 1 adet kırmızı turp,
* Yeteri miktarda elma sirkesi
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Kırmızı turpu, yıkadıktan sonra, kabuklarıyla birlikte, rendeleyin. Bir tülbent yardımı ile süzdükten sonra, turp suyunu,elma sirkesiyle karıştırın. Güneş görmeyen bir yerde, 3 gün bekletin. Bir pamuk yardımıyla, sivilce siyah noktaların üzerine sürün. 3. günden itibaren kesin sonuç almaya başlayacaksınız. 7-10 gün kullanılır.

Etiketler: , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı