şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Kilovermek İstiyenler İçin Mucize Formül

Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek  yemenizi sağlar.

Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusana fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz.

Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.

Etiketler: , , , , , ,

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eriten Kür

 • 4 adet taze lahana yaprağı,
 • Yaklaşık 25 dal taze maydanoz,
 • 1 adet limon (sulu olması tercih edilir)
 • Yarım litre su
  • Hazırlanışı:

   Yarım litre kadar suyu tencereye koyun  kaynatıyoruz. Kaynamakta olan suyumuzun içine lahana yapraklarımız atıyoruz. En az 3 dakika lahanayla kaynatıp ondan sonra maydanozları da ekliyoruz. Maydanozu da ekledikten sonra.Kaynamış olduğunuz karışımı soğumaya bırakın dahasonra süzüp için.İçine limon sıkın.

   Etiketler: , , , , ,

   İbrahin Saraçoğlu Dere Otu Kürü

   Troid hastaları için çok müjdeli bir haber vermek istiyoruz. Daha doğrusu müjdeyi Dr İbrahim saraçoğlu veriyor. Dereotu tam bir mucizeymiş meğer. Hem Troid hastaları çok iyigelecek , hem de zayıflamak isteyenler için ;
   Dereotunun mucizevi faydası
   TROİD HASTALARI İÇİN DEREOTU KÜRÜ :
   Troid’in hızlı ya da az çalışması durumunda dereotu çok etkilidir. 3 ay boyunca bir yemek kaşığı dereotu sabah, öğle, akşam yemek lerden  15 dakika önce tüketilecek. Bu konuda 5 ay sonra ilaçlarını bırakan hastaların oranı yüzde 90’dır.
   DEREOTU İLE MUCİZE ZAYIFLAMA YÖNTEMİ ; Dereotu zayıflamak isteyenlerin imdadına yetişecek gibi görünüyor. Üstelik kendinizi çok sıkıntıya sokmadan gayet kolay bir yol ile. Zayıflamak için dereıtunun kullanımı ;
   Sofraya oturmadan 15 dakika önce bir yemek kaşığı dereotu yerseniz sofradan daha erken kalkarsınız. 10 dakika sonra tokluk hissi artacaktır. Daha az yemek yemenizi sağlıyacaktır. Diyet yapanların özellikle yemesi gerekir. Açlık duygusana fren yaptıran dereotudur. Hatta yemek arasında da yiyebilirsiniz. İştahınızın yavaş yavaş kalktığını görürsünüz. Göreceksiniz ki iştahınız daha erken kapanacak ve doygunluk duygunuz daha erken gelecektir.

   Etiketler: , , , , , , , , ,
   adana masaj salonu kütahya vişne fidanı