şifalı bitkiler

İştah Kesen Yöntemler

İştah Kesen Yöntemler
Hemen bir an önce herkesin zayıflama evresinde en bir sürü yakıntı ettiği konu iştahın azalmaması ve bu sebepler zayıflayamamasıdır. İşte zayıflamak isteyenler amaçlı iştahı kesen yöntemler ve yiyecekler.

İştahı kesen mucize yöntemler, bitkiler, haplar-elbette. Yalnızca iştahı azaltmaya destekçi yöntemler var. Bu metotları uygularken vücudun gereksinimi meydana gelen besinleri ihmal etmemek gerekmektedir. Çünkü kilo vereyim derken sağlığınızdan olabilirsiniz. Bu nedenle populer hekim Ender Saraç iştahı azaltmaya destekçi meydana gelen besleyici metotları tavsiye ediyor.

Kokular iştahı azaltıyor: Zerdeçal, nane ve yeşil elma kokuları gün içerisinde sık 20-30 defa koklanırsa hudut sisteminde yaptığı etkiyle iştahta belli bir süre azalma yapabilir.

İştahın azalmasına destekçi çaylar: Mate çayı enbaşta-üzere ıhlamur ve buruk tattaki bitki çaylarının şekersiz olarak içilmeside iştahın dengelenmesine destekçi olabilmektedir.

İştahı azaltmaya destekçi gıdalar: Yiyeceklerden ayva bununla beraber yeşil lifli yapraklı sebzeler tere, roka, maydanoz, ıspanak, madımak, karalahanada hem midede hacim kaplayarak tokluk hissine hemde iştah kesmeye destekçi olabilir . Olması Gerektiği Gibi protein almakda çoğunlukla bir tokluk duygusu olanağı sağlar . Şayet olması gerektiği gibi protein almazsanız bir bir sürü defa bir açlık şeklinde olursunuz.
Şişmanlatmayan en güzel az yağlı protein kaynakları yumurta beyazı, derisiz tavuk, balık az yağlı yoğurt peynir ve süttür. Kırmızı et ise tersine hem ek olarak ağırdır ek olarak iştah açıcı etkiyi vardır. Bununla Beraber sarı leblebide hem mide asidini alır hemde tokluk duygusu olanağı sağlar . Tam buğday ekmeği, yulaf ezmesi, haşlanmış tam buğday, yeşil mercimek, sarı mercimek, barbunya fasulyesi benzeri şekerli olmayan hububat ve bakliyatlarda hem tokluk duygusu sağlayıp hemde anlık patlamış iştahı dengelerler.

İştah azaltıcı buzlu çay tarifi: Bir buçuk litre su. Bir tatlı kaşığına yakın iyi kalite yeşil çay. 1/2 tatlı kaşığı yasemen çayı. Bir tatlı kaşığı mate çayı ve iri bir tutam ıhlamur. Kaynar suyun içinde yalnızca 30 saniye fokurdatın ve 3-4 dk demlendirin. Hemen Daha Sonra bütün nebatları süzün ve içerisine bir sürü az miktarda esmer şeker veyahut bal katın.

Balı kaynar suya değil ılıdıktan hemen daha sonra ekleyin. Soğuyunca içi bol buz-termosa koyun ve içerisine iri kıyılmış kıtır nane yaprakları doğrayın. Yemeklerden tahmini 5-10 dk öncesinde kocaman bir bardak serin olarak amaçlı. Şayet ateş gibi içmek istiyorsanız o süre yalnızca ıhlamur ve mate çayını içerken içerisine iri kıtır nane dalları koyarak amaçlı.

Bu içerik bitkiselkadin.com aracılığıyla iştahı kesen yiyecekler, iştahı kesen besinler, iştahı kesen bitkiler, iştahı kesen birşeyler, iştah ne türlü kesilir, iştah ne türlü kapanır, iştah ne türlü azaltılır, iştah kesen ilaçlar, iştah kesmek amaçlı ne yapmalı dair haber sunmak amaçlı yazılmıştır.

Etiketler: , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı