şifalı bitkiler

Suna Dumankaya Göbek Yağlarını Eriten Formül

Göbek yağlarını eritmek isteyenler için Herbalist Suna Dumankaya, bitkisel bir masaj öneriyor. Göbek yağlarınızı eritmek için ayrıca spor ve egzersiz yapmanızda fayda var.Butarifi denediğinizde faydasını gör ceksiniz.

Suna Dumankaya Göbek Eritmek

Mazlemeler: limon suyu, susam yağı, biberiye yağı ve okaliptüs yağı

Birer çorba kaşığı limon suyu, susam yağı, biberiye yağı ve okaliptüs yağını karıştırın. Yağlarından kurtulmak istediğiniz  sorunlu bölgeye dairesel hareketlerle masaj yapın.

.

Etiketler: , , , , ,

İbrahim Saraçoğlu Göbek Eriten Kür

 • 4 adet taze lahana yaprağı,
 • Yaklaşık 25 dal taze maydanoz,
 • 1 adet limon (sulu olması tercih edilir)
 • Yarım litre su
  • Hazırlanışı:

   Yarım litre kadar suyu tencereye koyun  kaynatıyoruz. Kaynamakta olan suyumuzun içine lahana yapraklarımız atıyoruz. En az 3 dakika lahanayla kaynatıp ondan sonra maydanozları da ekliyoruz. Maydanozu da ekledikten sonra.Kaynamış olduğunuz karışımı soğumaya bırakın dahasonra süzüp için.İçine limon sıkın.

   Etiketler: , , , , ,

   İbrahim Saraç Yağları Eritmek İçin Kür

   Göbek bölgenizde biriken yağlardan kurtulmak istiyorsanı, Dr İbrahim saraçoğlunun önerisi, tam sizler için. Çok etkili olan bu tarifimiz, aynı zamanda, selülitlerinizden kurtulmanızı da sağlayacak bir formül.Hem yapılmasıda çok kolay birtariftir. Denediğinizde faydasını görceksiniz.

   MALZEMER:
   * 4 yaprak lahana,
   * 25 dal maydonoz,
   * 1 limon,
   * 1/2 lt su,
   HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Suyu kaynatıp, lahana yapraklarını içine atın ve 3 dak kaynatın. Ardından maydononozları ilave edip, 3 dak daha kaynatın. Soğuduktan sonra, süzün ve içine limon sıkarak, günde 2-3 defa içmek yeterli olacaktır.

   Etiketler: , , , , , ,
   adana masaj salonu kütahya vişne fidanı