şifalı bitkiler

Evliliği Canlı Tutma Yolları

Evliliği Canlı Tutma Yolları

Evli eşlerin yahut şuan amaçlı ilişki arasında kalan ancak uzunca yıllardır birlikte kalan eşlerin bir süre bir sonra ilişkilerinin belli rutinler altında ezildiğini hissettikleri bir doğru . Zira sürekli olarak olarak birlikte kalan ve benzeyen şeyleri yapmaya devamı eden eşlerin hayatları maalesef bu düzeye gelebiliyor ve birbirlerine kalan alışkanlıklarını da hesaba katınca şuandan sonra eskisi dolaylarında merak duymadıkları bir doğru haline geliyor . Evliliği ve aşkı kıtır , aktif tutmanın yolları ise her çift amaçlı değişik olmakla birlikte genellikle uygulanabilecek bir takım birşeyler de var . Bu sefer sizlerle birlikte bu adımlara göz atalım ve evliliğinizi ne şekilde eskisi dolaylarında aktif yapabileceğinizi görelim .
Bunlardan ilki şuandan sonra günlük alışkanlıklarınızda küçük tefek farklılıklar yapmanız gerektiğidir . Zira yıllarca her buluşmanızda , her dışarı çıktığınızda ve günlük evinizde yaptığınız işlerde benzeyen izi takip etmeniz hayatınızın kendini tekrardan ettiği algısını oluşturacaktır . Değişik yerlerde gezerek , evdeki işleri değişik sıralarda ve vakitlerde yaparak , değişik insanlarla buluşarak bu sıradanlığı belli bir süre aşmaya çalışabilirsiniz .
Bunun yanında evinizdeki işleriniz , akşamları izledikleriniz , yaptıklarınız da eşinizle aranıza bir bariyer koymuş bulunabilir . Fizyolojik temasların insan ilişkilerini büyük oranda etkilediklerini dikkate alırsanız şuandan sonra sevgilinize yada eşinize ayrıyeten az dokunmaya başlamanız olasılıklar aralarında . Bunu kırmalı ve önceden olduğu bunun için benzeyen onu bol bol öpmeli , sevmeli ve ilgi göstermelisiniz . Böyle aranızdaki soğukluk yada mesafeler de azalacaktır .
Kimse yanında somurtan ve şikayet eden kişileri istemez . Eşiniz ve sevgiliniz de tabi bu döngünün arasında ve kendisinin sıkılganlığınızı ona da yansıtarak her ikinizin de demotive olmasına neden olmanız ilişkinizi pekçok sıkıcı duruma getirecektir . Şayet o sizi ayrıyeten iyi duruma getirmek amaçlı uğraşıyorsa onun bu çabasına hürmet göstermeli , moralinizi bozan birşeyler ile eşinizle kalan ilişkinizin değişik kulvarlardaki birşeyler olduğunu aklınızdan çıkarmamalısınız .
Gençlerin aksine yetişkinlerin hayatlarına yepyeni hobiler , alışkanlıklar sokmakta zorlandıkları en pekçok görülenler içerisindedir . Ne var ki eşinizle birlikte yapabileceğiniz yepyeni hobiler , maceralar ve ilgi alanları bulmanız o dolaylarında kolay olmayan olmasa sebep . Birlikte huzur alabileceğiniz yepyeni hobiler bulduğunuzda hem siz hem de o huzurlu zaman geçirebilir ve ilişkinizi yepyeni baştan yaşıyormuş bunun için benzeyen hissedebilirsiniz .

Etiketler: ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı