şifalı bitkiler

Bitkisel El Kremi Tarifi

Op.Dr.Feridun Kunak bayanların yakından ilgileneceği kırışık önleyici bir krem tarifi verdi ,ütelikde hem ucuz hemde yapılması oldukça kolay bir krem .Herkezin evde yapa bilceğiniz birkiremdir
Feridun Kunak kırışık önleyici salatalık kremi :
Malzemeler
-1 adet salatalık
-Badem yağı,
-Jojoba yağı,
-Avakado yağı,
Hazırlanışı: Salatalığı soyun ve rendedeleyin, diğer malzemeleri, eşit miktarda, karıştırarak,krem kıvamına gelmesini sağlayın ve her gün düzenli olarak kullanın .faydasını en kısa zamanda göreceksiniz.

Etiketler: , , , , , , , ,

El Kremi Yapılışı

Ellerimiz aynı zamanda güzelliğimizin  ve zerafetimizin göskergesidir. Bunun için de ellerimizin herzaman  bakımlı olması gerektir. Ev işleri, hava şartları, çalışma koşulları gibi nedenlerden dolayı eller yıpranır ve bakımsız kalır. Ellerimizin bakımı için kendimiz ve evimizde kolayca bir krem hazırlayabiliriz. Deneyin  elleriniz istediğiniz güzelliğe ve yumuşaklığa kavuşacağını görcek siniz.
Mazemeler
* 5 çorba kaşığı yulaf unu
* 1 yumurta sarısı
* 2 çorba kaşığı bal
Yapılışı ve Kulanımı : Bütün malzemeleri cam bir kase içinde, tahta bir kaşıkla, krem kıvamına gelinceye kadariyce  karıştırın. Elde ettiğiniz kremi cam bir kavanoza koyup, sabah ve akşam olmak üzere elerinize  güzülce iki kez sürün.Ellerinizdeki farkı göceksiniz.
Etiketler: , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı