şifalı bitkiler

Cilt Yenileyen Doğal Meyve Suları

Cilt Yenileyen Doğal Meyve Suları
Cilt amaçlı kullandığımız bakımlar, kürler, maskeler, kremler ya da tükettiğimiz gıdalar cildi canlandırıyor, sıhhat katıyor ve daha genç görünmelerine destekçi oluyor. Ama siz erkekler pek krem kullanmak ya da maske yapmak niyetinde değilsiniz. Bu bakım malzemelerine ek öyle meyve suları var ki cilde yararları saymakla bitmez
İşte erkeklere özel cildi yenileyen meyve suları…

Kırışık ciltler amaçlı içecek; 1 adet kivi, 1 adet yeşil elma, 1 adet muz. Hazırlanışı oldukça kolay meydana gelen ve kısa sürede hazırlanabilen bu içecek amaçlı önce kiviyi yıkayıp, kabuklarını soymadan dörde bölüyorsunuz. Aynı işlemi elma amaçlı de yapıyor en nihai muzu ekliyorsunuz. Elde ettiğiniz karışımı meyve sıkacağından geçiriyor ve meyve suyunuzu yapmış oluyorsunuz. Çıkan posası ile cildinize haftada bir masaj yapabilirsiniz.

Parlak ten ve saçlar amaçlı içecek; yarım limon kabukları, 1 adet salatalık, 4 başarmak 5 yaprak marul yaprağı, 10 dal maydanoz, yarım yeşil elma, yarım enginar, zencefil, 10 başarmak 15 dal semizotu (semiz otu yerine haftalık kereviz, ıspanak ekleyebilirsiniz). Bu karışımı da meyve sıkacağından geçirerek meyve suyu haline getiriyorsunuz. Afiyet olsun.
Gözaltı morlukları ve kızaran ciltlere; 1 adet kırmızı elma, 1/4 kırmızılahana, 1 adet havuç, çok az zencefil. Malzemeleri diğer meyve suyu hazırlama şekillerinde olduğu gibi meyve sıkacağından geçiriyorsunuz. Meyve suyunuz hazır .

Sivilceli ve lekeli ciltler için; 15 adet Maydanoz, 1 adet limon suyu, çok az taze zencefil, biraz su. Oldukça kısa sürede ve kolaylıkla hazırlanan bu meyve suyu sivilce ve leke sorunu ile uğraşan ciltlere nihai derece iyi geliyor. Ama unutmadan hatırlatmak isterim ki, tansiyon sorunu olanlar kesinlikle içmemeli.

Yaşlanmaya hücre yenileyen Karşı Narlı soda;1 şişe soda, arzu edilen kadar nar taneleri ve parçalanmış buz taneleri. Karışımdan elde ettiğiniz meyve suyunun cildinize iyi geldiğini ve hücrelerinizin yenilendiğini siz de görecek ve farkı hissedeceksiniz.

Etiketler: , , ,
Genel

Cildiniz Gerilsin İstiyorsanız Ultra Lift

Cildiniz Gerilsin İstiyorsanız Ultra Lift
Sıklıkla tekrar ettiğim benzeri hayat hep belli bir zaman aynı zamanda çocuk, olağanüstü ve bakımlı olmanın peşinde. Her zaman yepyeni bir sistem duyuyor, yepyeni bir gelişmeden haberdar oluyoruz. Ultra Lift de nihai zamanların en bir sürü konuşulan şahsi bakım yollarından biri. Aynı Zamanda gergin ve çocuk bir cilt amaçlı önerebileceğimiz yöntemlerden biri meydana gelen Ultra Lift, profesyonel eller aracılığıyla uygulandığında yüz güldürücü neticeler veriyor.

Cildinizdeki kırışıklıklarınızdan bıktıysanız, sarkmalardan şikâyetçiyseniz, kendinizi ihtiyar ve cildinizi özelliksiz hissediyorsanız, ölü deriniz yüzünüzü soldurduysa, sivilce izleri ve vücut çatlaklarınızın azalmasını istiyorsanız Ultra Lift sizin amaçlı uyumlu olabilmektedir.

Son dönemlerde erkek hasta olanların da seçim ettiği ve çok başarılı neticeler aldığı Ultra Lift’in uygulanmasına gelince; lokal anestezi kremi tatbik edilen cildin üst tabakası mikro iğnelerle uyarılıyor ve bu aşağı tabakaya etkilerin iletilmesine destekçi oldu. Cildin aşağı tabakasına fraksiyonel radyo frekans enerjisi ve tesiri verilerek kolajen dokusunun yenilenmesi sağlanıyor. İnfini cildimizi gençleştirirken bununla birlikte cilde öbür sistemlere rağmen aynı zamanda az hasar veriyor ve uygulama sonrası iz ve leke riski oluşturmuyor. Yüzde uzunca kızarıklık, ödem ve işlem sonrası yanık benzeri etkiler yaratmıyor.
Uygulamanın “anında bitsin de beni toplumsal hayattan koparmasın” diyen erkek hastalar amaçlı avantajlı olduğunu söyleyebilirim. İşlem toplamda 20 dünya 25 dakika devam ediyor ve 15 zaman arayla cildin meselenine bağlı 3 dünya 4 kez uygulanması yeteri gibi oldu. İşlem daha sonra meydana gelen hafif kızarıklıklar da 4 dünya 5 saat içinde kayboluyor. Özellikle el üstü, dudak çevresi ve boyun kırışıklarında, kabul görmeyen sarkmalarda, yıpranmış cilt yüzeyinde, sivilce izleri ve vücut çatlaklarında yok edilmesinde gösterişli meydana gelen bu yöntem bir sürü aynı zamanda gergin, diri, çocuk bir cilde sahip olmanıza destekçi oldu. Ve elbet bakımlı erkekler amaçlı de nihai derece ideal.

Etiketler: , ,
Genel
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı