şifalı bitkiler

İbrahim Saraç Kalp Büyümesi Ve Göz Tasiyonu İçin Domates Suyu

Göz tansiyonunun sebebi, göz içi basıncının yükselmesinden kaynaklı bir durumdur. Basınç yükselince, atardamar gözün retina hücrelerini besleyemez ve bunun sonucunda bu hücreler giderek ölür. Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu göz tansiyonu sorunu olanlar için domates suyu kürünü öneriyor. Domates içeriğinde bulunan likopen sayesinde pek derde deva bir bitki.

DOMATES SUYU KÜRÜ : Bir ay boyunca, günde bir bardak içeceğiniz taze sıkılmış domates suyu göz tansiyonunuzun düşürülmesinde etkili olabilecektir. Bu amaçla kullanacağınız domatesin hormonsuz olmasına dikkatedin. Yaz mevsimi bu kürü uygulamak için son derece elverişli bir mevsimdir. Bu kür aynı zamanda kalp büyümesi sorunu olanlar için de son derece faydalı bir kürdür. Bu kür için en uygun zaman, öğle yemeğinden bir saat öncedir.
İbrahim Saraçoğlu diyorki : “Bu kürü, özellikle makula dejenerasyonu şikayeti olanlara da öneririm. Domates kürünü uygulayan orta yaş ve yukarı yaş grubundakiler görmelerindeki güçlenmeyi belirgin bir şekilde fark edebileceklerdir.”

Etiketler: , , , , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı