şifalı bitkiler

Göğüs Büyütmenin Dağal Yolu

Göğüs Büyütmenin  Dağal Yolu
Yalnız ten amaçlı değil çok estetik sıkıntı amaçlı bir takım natürel çözümler var.

Örnek vermemiz gerekirse pekçok bayan minik göğüs problemi yaşıyor. Ne var ki doğada minik göğüs problemine de çare var!

Evinizde yapacağınız natürel uygulamalar ile, gösterişli olduğu bilinen natürel maddeleri kullanıp kendinizi yenileyebilirsiniz.

Birtakım natürel ten maskelerini ya da bitkisel yağları ten ve estetik sorunlarınız amaçlı kullandığınız zaman çok harika sonuçlar alırsınız.

Güzelliğin ve sağlığın bitkisi çörek otu

Eski zaman şifacılarının çok rahatsızlık amaçlı önerdikleri bir bitki meydana gelen Çörek otu’nun son günlerde değeri yine keşfedildi. Bugün çörek otunun yalnızca kara renkli tohumunda değil, yağında da çok şifa bulunuyor.

İçeriğinde yer alan uçucu yağlar, elementler, vitaminler ve enzimler nedeni ile, çörek otu yağının çok mühim faydaları bulunuyor.

Hemoroid, egzama, deri mantarı, sedef hastalığı, astım, bronşit, öksürük, enfeksiyonlar, akne, eklem ağrıları, zatürre, mide ağrısı ve bağırsak sıkıntıları benzeri hastalıklarda geleneksel tıbbın yanı sıra tamamlayıcı iyileştirme olarak kullanılan bitkinin yağının fazla bilinmeyen bir özelliği de, göğüs büyütmede “natürel estetik” vazifesi görmesi.

Göğüs büyütmek amaçlı çörek otu yağı

Her gün düzenli olarak bu natürel çörek otu yağı ile göğüse masaj yapılırsa, 2 ay benzeri bir sürede gözle görülen büyüme gerçekleşiyor.

Bir yabancı metot ise rezene çayı demleyerek hazırlamak. Bu çaydan bir fincan alarak soğutun ve içerisine 5-10 damla çörek otu yağı dökün, iyice karıştırın.

Ellerinizi bu losyona batırıp göğüslerinize masaj yapın… Bu masajı her akşam yapabilirsiniz.

Etiketler: ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı