şifalı bitkiler

Alt Islatan Çocuklar İçin Sarı Kantaron Kürü

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu Altını ıslatan çocuklar için sarı kantaron kürünü tavsiye ediyor.Bizde bu kürü siz okurlarmızla paylaşıyoruz.Buyle bir sorunuz varsa deneyin faydasını görcek siniz.
Hazırlanışı:

1 su bardağı kaynar suyun içine 1 tatlı kaşığı sarı kantaron koyduktan sonra 5 dakika kısık ateşte demlendirin. Bu çaydan çocuğunuza sabah ve öğle bir bardak içiriniz.

Etiketler: , , ,

Mustafa Aydıner Alt Islatan Çocuklar İçin Çam Kozalağı Kürü

GEREKLİ MALZEMELER:

100 gr. çam kozalağı

10 gr. havlıcan

20 gr. zencefil

500 gr. hakiki bal

Yapılşı:Balın içine diğer malzemeleri karıştırn bu karışımı alt ıslatma sorunu olan çocuklara akşam ve gece yatarken önce leri 1 çay kaşığı sonra 1 kahve kaşığı ve dah sonra da 1 tatlı kaşığı ile yedirin. Yetişkinlerde de böyle bir problem varsa onlarda bu macundan 1er  yemek kaşığı yisinler.Eğer,macunun tadı çok acı gelirse bal miktarı biraz adah artırılabilir.Bu sizin tercihinize kalmış.

Etiketler: , , ,

Ömer Coşkun Çocuklarda Alt Islatma

Çocuğum altını ıslatıyor,çocuğumun altını ıslatmaması için ne yapmalıyım.Kocaman oldu ama çocuğum hala altına işiyor.Alt ıslatma probleminin çaresi yokmu diyor sunuz.Bitkisel tedavisi yokmu dediğinizi duyar gibiyim.Geçenlerde televizyonda yayınlanan İkballe şifalı yemekler proğramında doktor Ömer Coşkun çocuklarda alt ıslatma sorunu ile ilgili bitkisel önerilerde bulunuyordu.Bende  bu bilgileri sizlerle paylaşıyorum.
Doktor çocuklarda alt ıslatma problemi için Havlıcan macununu ısrarla tavsiye ettiğini söyledi.ayrıca altına kaçıran çocukların Ardıç yağı kullanmalarını önerdi.Bu ardıç yağı şişede satılıyor.Sabah 5 damla akşam 5 damla olmak üzere kullanın.Birde yakı otu çayını önerdi.1 çay bardağı yakı otu çayını 5 dakika demlenip içilmesi gerekir.Tabi son söz yinede sizin kullanıp kullanmamak size kalmış.Deneyin faydasını görceğinize eminim.
Etiketler: , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı