şifalı bitkiler

Cilt Lekeleri İçin Doğal Çözüm

Cildimiz, dış etkenler ve yıllar geçtikçe eski parlaklığını, pürüzsüz ve lekesiz olma özelliği kaybeder. Doğa kanunu. Elbette doğaya karşı koymak mümkün olmaz. Ama bazı şeyleri geciktirmek pek tabii biz kadınların elinde. Örneğin;  sigara, hava kirliliği, dengesiz beslenme, aşırı yağ tüketimi, kullanılan kalitesiz cilt güzellik ürünleri v.s. Kullandığımız mazemeleri dikkatlı seçmemiz gerekiyo ciltimiz için.İşte size cilt lekeleri için doğalmaske terifi .Deneyin etkisini görün.

Cilt  Lekeleri için Doğal Maske :

*1 yumurta akı
*Yarım limon suyu

Limon suyu, yumurta akı ile çırpılır. Bu karışım, bir pamuk yardımı ile, aşağıdan yukarıya doğru hareketlerle cilde sürülür.

Lekeleri gidermek için, oldukça etkili olan bu yöntem, kuru ciltler için, gün aşırı, yağlı ciltler için ise, haftada 1 kez uygulanır.

Etiketler: , , , ,

Cilt Lekeleri İçin Doğal Maske

Cildinizde sizi rahatsız edici boyuta kadar gelen lekeleriniz mi var?

Her kadının başıan gelebilicek birşey. Çözümünü bildikten sonra hiç de büyük bir sorun değil.İşte size bir  tarif  hem kolay hemde basit denediğinizdefaydasını görceksiniz.

MALZEMELER:

Biraz tuz biraz limon işte bu kadar

HAZIRLANIŞI VE UYGULANIŞI:

Tuzu limon suyunda eritin. Gece uyumadan evvelde lekelerinizin olduğu
bölgelere uygulayın. Bu uygulamaya rutin şekilde düzenli devam edin.

Etiketler: , , ,

Cilt Lekeleri Ve Ciltte Oluşan Kızarıklık İçin Maske

Cilteki lekeler ve cilte oluşan kızarıklar için evde herkezin kolayca yapa bilceği bir tarifi siz okurlarımızla paylaşmaktayız.Bu cilt maskesi sayesinde lekelerinizden ve kızarıklarınızdan kurtulup gözelliğinize gözellik katçaksınız.İşte tarifimiz:

Hazılanışı:1 er tatlı kaşığı kudretnarı yağı ve kantaron yağı karıştırışıp, sabah ve akşam cilde düzenli olarak sürülürse, çok fayda sağlar.

Etiketler: , , , , , ,

İbrahim Saraçoğlu Cilt Lekeleri İçin Maske

İbrahim Saraçoğlu Cilt Lekeleri Tedavisini siz okurlarımızla paylaşıyoruz .

  • Yarım litre su
  • 2 yemek kaşığı lavanta
  • 1 yemek kaşığı testere dişli aslan pençesi

Hazırlanışı:Yarım litre su kaynadıktan sonra 2 yemek kaşığı lavanta ve bir yemek kaşığı testere dişli aslan pençesi suyun içine atılır. Bu suyun buharı cilde tutulur. Ya da isterseniz suyun içine bir miktar pamuk batırın ve bir miktar suyu emdikten sonra pamukla tüm yüzünüzü silin.

Testere dişli aslan pençesinin yaprakları testere dişi şeklindedir. Düz kenarlı yapraklı olan aslan pençesini kullanmayınız.

Etiketler: , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı