şifalı bitkiler

İbrahim Saçoğlu Bronşit İçin Kuru İncir Kürü

İbrahim saraçoğlu bronşit için kuru incir kürünü açıkladı.Bizde bu deyerli bilgiyi sizlerle paylaşıyoruz.Denediğinizde faydasını görceksiniz.

Hazırlanışı:

1/2 litre klorsuz suyu kaynatın. Kaynayınca içine 15 adet kuru incir ilave edin ve ağzı kapalı olarak 10 dakika kaynatın. 10 dakika tamamlandığında ılıması için bekleyin. Ilıyınca süzün. Süzdüğünüz kuru incir suyunu 3 e veya 2 ye bölün. her birini öğünlerden 15 dakika önce aç karına için.

kuru incir kürünü 10 gün uygulayın. 10 gün tamamlandığında 3 gün ara verin. tekrar 10 gün uygulayın. Toplamda 20 gün uygulayın. Uygulama sürelerine üç günlük aralar dahil edilmez.

Her seferinde günlük olarak hazırlanması gerekir. Kuru incirleri bir kez koparın ya da bıçakla bir kere kestikten sonra kaynayan suya ilave edin. Kuru incirlerin dışında beyaz pudrası varsa ilave etmeden önce mutlaka soğuk su altında önce yıkayın.

evamını

Etiketler: , , ,

Dr. Ahmet Maranki Alerjik Bronşit ve Baslenme Hakkında Bilgiler

Prof. Dr. Ahmet Maranki katıldığı bit televizyon programında soruları yanıtladı. Çocukların beslenmesi hakkında sizlere çeşitli bilgiler veriyor. Okullarda kantinde yenilen yiyeceklerin ne derece sağlıklı olduğunu ve alerjik bronşit iyi gelen bitkileri anlattı.
Etiketler: , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı