şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü

İbrahim Saraçoğlu Boy Uzatma Kürü
Boy uzatmasını sağlamak amaçlı tatbik edilen Boy uzatma kürü 12 sağlamak 22 yaşları içinde yaşanan gençler amaçlı uygulanabilmektedir.

Boy uzatma uygulaması ile yaşa göre boy uzatılabilme ortalaması aşağıdaki tabloda belirtilmiştir.

Boy uzatma kürünün uygulanabildiği üst sınır yaşı 22 yaşdır.Boy uzatma kürü 6 ay ile 2 yıl uygulanabilmektedir.

Boy uzatma kürü uygulaması amaçlı iki kaide vardır.
Birinci kaide, Torik, palamut, uskumru veya kefal balıklarından birisinden haftada en az 3 kez 200 sağlamak 250 gram buğulama veyahut ızgara olarak yemektir. Torik, palamut, uskumru, kefal balıklarının sırt bölümünde yer alan kara etli kısım boy uzatma amaçlı gösterişli yaşanan kısımdır.

Çocuğunuza 12 yaşına civarı haftada 3 kez 250 gram, bu dört balıktan birisinin özellikle palamut balığının ızgara veya buğulamasını yaptıktan ardından derisini kaldırıp sırt bölümünde yer alan kara etli bölümünü yedirirseniz çocuğunuzun boyunun daha çabuk uzamaya başladığını şaşkınlıkla göreceksiniz.. 12 yaşından ardından bu kür yeteri kadar olmadığından bitkisel desteğe gereksinim duyulmaktadır.

İkinci kaide ise, hiç bir yan etkisi olmayan bitkisel bir çayın altı ay müddetle haftada 1 kere demlenip içilmesi gerekiyor. Kız çocukları haftada bir gün melisa çayı (1 su bardağı kaynar suya 1 tutam melisa yaprağı koyarak 5 dk demlendirilecek). erkek çocuklar ise biberiye çayı (1 su bardağı kaynar suya 1 tutam biberiye yaprağı koyarak 5 dk demlendirilecek) içmeliler.

* Boy uzatma kürü kemik gelişimini tamamlayan çocuklarda dahi etkilidir. 6 aylık kürü kullandıktan ardından 1ay ara verip öbür 6 ay bir daha kullanılmalıdır. Sonuç amaçlı en az 2 yıl uygulanması gerekmektedir.

Uyarı: Reoccutan adlı antibiyotiği (sivilcelere karşın veya rastgele bir nedenle) kullanan vatandaşların iyileştirme müddeti bittikten 4 ay ardından boy uzatma kürünü kullanmaları önemle rica olunur.

Uyarı: Kürden pozitif sonuç alabilmek amaçlı balık ve bitki çayının beraber kullanılması gerekmektedir. Tavsiye Edilen bitkisel çay hormon içermemektedir.

Boy uzatma kürü uygulaması sonuç kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.Bir Takım kullanıcılarda sonuç 6 ayda birkaç cm olarak değişirken bir takım çocuklarda 1 yıl sonunda sonuç alınmıştır.Bu durum tamamen bireyin metabolizmasına ilişkili bir durumdur

Etiketler: ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı