şifalı bitkiler

İbrahim Saraçoğlu Bitkilerin Faydaları Videosu

Dr. İbrahim saraçoğlu katıldığı bir Tv programında bitkilerin faydalarını anlatıyor.  Programda sizlere Beyaz üzümün faydalarını , Papatyanın faydaları ,Soğanın faydaları ,Ritim bozukluğu karşı bitkileri, Boy uzatma için ne yapmak gerektiğini ve  Romatizmaya karşı bitkisel çözümleri anlatıyor.

Etiketler: , , , , ,

Ömer Coşkun Boy Uzatan Buğdayözü Kürü

Ömer Coşkun, pek çok kişinin, boy uzatma konusunda, merak ettiği bir konu üzerine, bitkisel kürünü açıkladı. Ruşeym, yani buğday özü ile yapılacak olan kürümüz boyunuzun uzamasına yardımcı olcak tır ;
 Ömer Coşkunun önermiş olduğu boyu uzatma küründe, ruşeym (Ruşeymin Faydaları) adı verilen ve buğday özü anlamına gelen bir madde var. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise, günde 3 kaşık, tüketilebilir. Ayrıca, boyotuda kullanılabilir. Boyotu, yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara  masaj yaparak sürülür.
Boy uzatmak için, uygulanacak kürlerde, yaş sınırı sadece  21 dir.

Etiketler: , , , , , ,

Ömer Coşkun Boy Uzatan Kür

Ömer Coşkun, pek çok kişinin, boy uzatma konusunda, merak ettiği bir konu üzerine, bitkisel kürünü açıkladı. Ruşeym, yani buğday özü ile yapılacak olan kürümüz ;
 Ömer Coşkunun önermiş olduğu boyu uzatma küründe, ruşeym (Ruşeymin Faydaları) adı verilen ve buğday özü anlamına gelen bir madde var. Buğday özü, çocuklarda, günde 1 kaşık, 15 yaş üzerinde olanlara için ise, günde 3 kaşık, tüketilebilir. Ayrıca, boyotuda kullanılabilir. Boyotu, yenilerek tüketilir, yağı ise, eklem yerlerine ve topuklara sürülür masaj yaparak sürülür.Boy uzatmak için, uygulanacak kürlerde, yaş sınırı 21 dir.

Etiketler: , , , ,

Ömer Coşkunda Boy Uzatan Bitkiler

 Ömer Coşkun, cocuklarda boy uzamasını sağlayan bitkisel kürünü, özel bir kanalda açıkladı. Ömer Coşkunun önermiş olduğu bitkisel kürü sizlerle paylaşıyoruz.
MALZEMELER :
* Bir miktar zeytinyağı,
* 1 tatlı kaşığı boyotu,
* çay kaşığı karabiber,
HAZIRLANIŞI : Bütün malzemeleri karıştırın. Bu karışımı, çocukların eklem yerlerine sürün. Boy uzamasına yardımcı olacaktır.

Etiketler: , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı