şifalı bitkiler

Böbrek Taşları İçin Avokado Kürü

Böbrek Taşları İçin Avokado Kürü
Pek bir sürü insan, böbrek taşının, bedende ne benzeri sıkıntılar yarattığını, nasıl ağrı ve sancılara neden olduğunu bilmektedir. Bu sebeple de “Allah başınıza vermesin” tabiri kullanılmaktadır böbrek taşları amaçlı. İbrahim Saraçoğlu da bu durumun bilincinde olması nedeniyle , böbrek taşı problemi yaşayanlar amaçlı avokado kürünü önermektedir.

İbrahim Saraçoğlu Böbrek Taşları İçin Avokado Kürü
İbrahim Saraçoğlu’nun önermiş olduğu avokado kürünün böbrek taşları amaçlı nasıl uygulanması gerektiğine bakacak olursak: Avokado kürünün hazırlanışı: Bir bardak kaynamış suyun içine bir tatlı kaşığı avokado eklenir; ve avokado ile birlikte kaynatılmaya aynı ritimde devam edilen su, sekiz dakika sonra ocaktan indirilerek ateş gibi takdirde iken süzülür. Ilıması beklenir. Akşam yemeklerinden 2 saat sonra ise bu su içilerek avokado kürü uygulanmış olunur.

Avokado kürü 5 zaman, belirtildiği şekilde uygulandıktan sonra üç zaman bul verilir.
Sonrasında yeniden bir 5 zaman avokado kürü uygulanıp, yeniden üç zaman bul verilir. Ve İbrahim Saraçoğlu’nun böyle uygulanmasını önerdiği avokado kürünü toplamda yirmi gün; başka bir deyişle 4 kür vaziyetinde yapmak gerekiyor. İbrahim Saraçoğlu, böbrek taşları amaçlı önermiş olduğu avokado kürünün yirmi günden pek uygulanmaması gerektiğini belirtmektedir.

Böbrek taşları amaçlı tüm çözüm teklifleri amaçlı tıklayın

İbrahim Saraçoğlu’nun tüm kürleri amaçlı tıklayın

avokado kuru, ibrahim saraçoğlu avakado, ibrahim saracoğlu qaraciy?r kürü, avakado yaprağıyla tarcin demlenirmi, ibrahim saraçoğlunun avakado, ibrahim saraçoğluböbrektaşları, ibrahim saracoğlu qaraciy?r haqqında, ibrahim saracoglu bobrek tawi, ibrahim saraçoğlu böbrek taşı amaçlı, ibrahim saracoglu bobrek kuru

Etiketler: , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı