şifalı bitkiler

Saçların Parlaması İçin Bitkisel Çözüm

Saçlarınızı parlak ve canlı görmek istermisiniz..Bu bitkisel bakımı kullanarak istediğiniz ve hayal ettiğiniz saçlara kavuşa bilirsiniz.

Saç bakım maskesi: 2 yemek kaşığı çam veya çiçek balı, bir limondan elde edilen suyla karıştırarak oluşturulan maskeyi, kuru saçınıza sürün ve 10 dakika bekletin. Sonra iyice durulaym. Haftada bir kez uygu­lanan bu doğal maske ile saçlarınızın doğal ve parlak bir görü­nüm kazandığını göreceksiniz.

Etiketler: , , , ,

Muzlu Ballı Maske Tarifi

Saçlarınız doğal bir parlaklık için siz okurlarımız için  basıt ve pratık bir tarif veriyoruz.Denediğinizde faydasını görceksiniz.

Malzemeler:

* 1 adet organik muz

* 2 kaşık doğal yoğurt

* 2 çay kaşığı saf zeytinyağı

* 1 çay kaşığı organik bal

* 2 tatlı kaşığı tam yağlı süt

* 4 damla tatlı badem yağı (ylang ylang yağı olsa daha iyi)

Hazırlanışı :

Bütün malzemeyi blenderden geçirin ve yoğun bir sıvı haline getirin.

Uygulama :Öncelikle saçlarınızı yıkayıp havlu ile kurutun. Sonra maskeyi bir tarak veya boya fırçası ile kökten ucuna kadar tüm saçınıza yedirin. Saçınızı folyoyla sararak veya bir bone geçirerek 1 saat bu şekilde bekleyin ve ardından ılık su ile yıkayın.

Etiketler: , , , , ,

Suna Dumankaya Zayıf Saçlar İçin Bitkisel Maske

Suna Dumankaya Zayıf saçlara bitkisel çözüm.Zayıf saçlarınızı canlandırmak istemezmisiniz.Dene diğinizde saçınızdakı farkı görcek siniz.

Malzemeler :
2 Yumurta sarısı
1 çorba kaşığı zeytinyağı
1 tatlı kaşığı gliserin
2 çorba kaşığı elma sirkesi

Hazırlanışı: 2 Yumurta sarısını çıprtıktan sonra 1 çorba kaşığı zeytin yağı, 1 tatlı kaşığı gliserin, 2 çorba kaşığı elma sirkesi ile karıştırın saçlarınız ıslak iken bu karışımı saçlarınıza ve saç diplerine güzelce sürün 20 dk. beklettikten sonra saçlarınızı ılık su ile temizleyin

Etiketler: , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı