şifalı bitkiler

Hemoroid Kürü

Hemoroid, (basur) fazla şişmanlarda, oturarak çalışanlarda, uzunca zaman kabızlık çekenlerde ve sık sık hamilelerde belirir.

Bu rahatsızlık, makat kısmında, ağrı, kaşıntı, yanma ve kanama şikayeti ile ortaya gelen memelerdir. Bireyler çoğunlukla, bu problemlerini saklı tutar. Utandıkları amaçlı muayene olmaya dahi gitmezler.

Bu çeşit rahatsızlığı olup, tedavisini evde bizzat imkanlarıyla yapmak isteyenler amaçlı Profesyonel. Dr. İbrahim Saraçoğlu,bitkisel bir çözüm öneriyor.

İbrahim Saraçoğlu’ndan Hemoroid İçin Dereotu Kürü :

Bir tutam dereotu, ağızda belli bir süre çiğnenerek ve 2-3 yudum su ile yutulacak.
Bu kür, aç karnına, yani, yemeklerden 15 dk öncesinde uygulanacak. Hiç ara verilmeden 1 ay devam edilecek.
Dereotu Kürü, basur ya da hemoroid tedavisinde uygulanacak en pratik ve en gösterişli kürdür.
Bu kür, hem bir tedavi edici, hemde hemoroid ya da basurun bir daha oluşmasını engeller.

Etiketler: , ,

Hastalıklara İyi Gelen Bitkiler

Ömer Osman Korkmaz, Şifalı bitkilerden faydalanılarak bazı hastalıkların nasıl tedavi edileceğini açıkladı.Bizde bu formülleri siz okurlarımızla paylaşıyoruz:

Hemoroid(Basur) : Hemoroid sorunu olanlar hakiki zeytinyağından başka yağ kullanmamalıdır. ayrıca günde 2-3 kaşık da zeytin yağı içilirse ,kanama gibi sorunlar daha az yaşanır.Hemoroidin tedavisinde , yaban nohutu çokfaydalı olacaktır
Migren ve sinüzit için:
Migreni ve sinüziti olanlar 30-40 gün boyunca akşamları yatarken,Burun deliklerine 1′ er damla çörek otu yağı damlatın. Migren ve sünizit ağrılarına karşı çok faydalı olacaktır.

Kurdeşen için: Bir tutam eğrelti otunu elinizde ufalayın.Suyun içine koyun. Ayva ağacının dibinden bir avuç toprak alıp ,o suyun içine ilave edin. ve bu su ile haftada 3 kere banyo yapın
Kene ısırıkları için: Kenenin hayatta sevmediği tek şey ayçiçek yağıdır. Bunun için ;kenenin yapıştığı yere ayçiçek yağı sürün ve 40-45 dakika bekleyin,kene yapıştığı yeri kendiliğinden bırakacaktır…

Etiketler: , , , , , , , , , ,

Dr. Ahmet Maranki Hemoroid Tedavisi

Dr. Ahmet Maranki katıldığı bir tvprogramında Hemoroid hasatalığı için sizlere şifalı bitkiler öneriyor.

Etiketler: , , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı