şifalı bitkiler

Ayva Göbekten Kurtulmanın Yolları

Ayva Göbekten Kurtulmanın Yolları
Ayva göbeğinizden kısa vakitte ağrısız kurtulabilirsiniz.
Göbek bölgesi en tek sürü yağ birikiminin meydana geldiği bölgedir ve cildin tek an öncelik olarak altında yağ dokusu yer alır. Ultrasonik ses dalgaları deri yüzeyinden gönderilir ve ses dalgaları, ten altı yağ dokuda yoğunlaştırılmasıyla kuvvetli tek titreşim oluşur böylece yağ hücre zarları parçalanır ve yağ dokusu sıvılaşır. Ultrashape yolu, yalnızca yağ hücrelerini parçalar ve etraftaki damar ve sinirlere kayıp vermez.

Ağrısız çözüm

İşlemi cazip kılan en mühim noktası ağrısız olmasıdır. Bugüne civarı-ülkelerinde 30,000 den pek uygulanmış fakat rastgele tek hemen yan tesire rastlanmamıştır.Uygulamada tek seansta 300 ila 500 gr yağ eritiliyor. Bu aşağı yukarı da 2 ila dört cm bölgesel incelmeye isabet geliyor.

Hemen işe dönebilirsiniz

İşlem emelli rastgele tek ön hazırlığa niçin yoktur. İşlem sonrasında gündelik aktivite veya işinize de kolay bir şekilde dönebilirsiniz.İstirahat gerektirmez.İşlem tahmini bir belediye bir ,5 saatinizi alır.
Ultrashape bölgesel yağlardan arınmak emelli geliştirilmiştir. Evrensel zayıflama yolu olarak kullanılmaz.Ama aşağıdaki şikayetlere sahipseniz
1. Zamanım-, süratle bölgesel yağlardan kurtulmalıyım
2. Liposuction Operasyonu-istemiyorum
3. İğnasıl ten altına yapılmış olan ilaç enjeksiyonlarını istemiyorum (Uyarı: sıhhat bakanlığı aracılığıyla bu metot yasaklanmıştır)
4. Ağrı işitmek istemiyorum
5. Spor yapmama nazaran göbek, basen, bel bölgemdeki yağlar kaldı
6. Rejim yapıyorum ama belim ve basenim incelmiyor.

O takdirde ultrasonik zayıflama ile tanışmanın vakti geldi.

Etiketler: , ,
Genel
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı