şifalı bitkiler

Ahmet Maranki Dalak rahatsızlıkları İçin Bitkisel Çözüm

Ahmet maranki dalak rahatsızlıkları pratık ve bitkisel çözümleri açıkladı .Bizde bu çözümleri siz okurlarımızla paylaşıyoruz;

• Lahana yaprağını sıkın, elde ettiğiniz suyu günde 2-3 bardak üzüm hoşafı ile karıştırarak için.

• 1 bardak kaynar suyun içine yarım çay kaşığı toz zencefil koyarak 10 dakika bekletin. günde 3 bardak için.

• 1 bardak kaynar suyun içine 4 gram kuru gül koyun. 10 dakika bekletin balla tatlandırılarak günde 2-3 bardak soğuk olarak için.

• 1 bardak kaynar suyun içine 10 gram kuşkonmaz kökü ya da sapı koyun. 5-10 dakika kısık ateşte kaynatın. günde 3-4 bardak için.

Etiketler: , , , ,

Dr. Ahmet Maranki Alerjik Bronşit ve Baslenme Hakkında Bilgiler

Prof. Dr. Ahmet Maranki katıldığı bit televizyon programında soruları yanıtladı. Çocukların beslenmesi hakkında sizlere çeşitli bilgiler veriyor. Okullarda kantinde yenilen yiyeceklerin ne derece sağlıklı olduğunu ve alerjik bronşit iyi gelen bitkileri anlattı.
Etiketler: , , , , ,

Ahmet Maranki Saç dökülmesi ve Sivilceler


Maranki katıldığı bir televizyon programında saç dökülmesinden tutunda sivilce ve iltihaplara kadar bir çok konuya deyindi. hangi bitkileri kullanmamız gerektiğini, baharatların önemini ve daha bir çok konuyu anlatan Ahmet maranki videosunu izleyelim.

Etiketler: , , , ,

Ahmet Maranki’den Bademcik İçin Öneriler

Ağızda dilin arkasında bulunan lenf bezlerine bademcik denir. 9 yaşın altındaki çocuklarda bademcik iltihabı çok sık olarak görülür.

Bitkisel Formüller

– 1 bardak kaynar suya 10-12 gram adaçayı koyun, 5 dakika kaynatın, oluşan karışımla boğazınızı gargara yap

-Bir bardak kaynamış soğutulmuş suyun içine bir tatlı kaşığı karbonat atıp, 6-7 damla tentürtüyot damlatıp gargara yapın.

Etiketler: , , , , , ,
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı