şifalı bitkiler

Adet Sancısı

Adet Sancısı
Adet Sancılarından Kurtulun

Adet çağında her bayanın yakındığı üstelik bazılarını yatağa düşüren tane sancılarından bitkisel çaylar yardımıyla kurtulabilirsiniz daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.

Adet Sancısına Rağmen Çay Tarifi

1 tutam adaçayı
1 tutam anason

1 tutam ardıç tohumu

1 tutam nane

1 tutam papatya

1 litre su

Hazırlanışı

Bütün malzemelerden tek karışım yapın daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Sonrasında bir litre suda bu malzemeleri kaynatın daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede 4-5 dk demlenmeye bırakın daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Ilındıktan ardından amaçlı daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.

Ağrınız meydana geldiği süre 2 bardak içebilirsiniz daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Tek gün içerisinde 3 bardaktan fazlasını tüketmeyin daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.

Adet Sancısı İçin İkinci Çay Tarifi

Bu çayı tane çağında 2 zaman daha önce uygulayacaksınız

1 daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. 5 litre suyun içerisine tek tatlı kaşığı anason daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede papatya çiçeği daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede nane ve adaçayı koyun daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Belli Bir Süre kaynatın daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Gün Içerisinde 3 defa aç karnına amaçlı daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede İçine bal koyarak tatlandırabilirsiniz daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.

Bir çay fincanı kaynar suyun içerisine tek tutam maydanoz konulup demini alması beklendikten ardından süzülerek yemeklerden daha önce içilir daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.

Bir çay fincanı kaynar suyun içerisine 1/2 çay kaşığı pelin otu konulup demini alması amaçlı beklendikten ardından süzülüp üçe bölünerek yemeklerden daha önce içilir daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.

1 Tek çay fincanı kaynar suyun içerisine tek çay kaşığı erkek çocuk otu koyun daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Demini alması beklendikten ardından süzüp yemeklerden daha önce amaçlı daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.
Adet Sancısına Nihai Verici Çay

Malzemeler:

1 tatlı kaşığı karanfil

1 tatlı kaşığı kekik

1 tatlı kaşığı anason

5-6 tane kuru papatya

1 kabuk tarçın

Hazırlanışı

Tüm malzemeleri kaynar suda demlenmeye bırakın daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Belli Bir Süre ılındıktan ardından içerisine tek parça bal ilave edip zaman süresince içebilirsiniz daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede. daha öncede Ağrılarınızı azaldığını farklılık edeceksiniz daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede.

adet sancılarına sıkı iştirak eden nebat çayları daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede tane sancıları amaçlı bitkisel çay daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede sancılı tane gideri bitkisel karışımlar daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede lavanta tane meselelerini karşılar mi daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede brokoli suyu tane sancisi daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede brokoli suyu tane daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede kadınlarda tane sancısını ne karşılar daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede tane sancısını ne karşılar daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede tane sancısına hangi nebat çayı daha öncedeDAHA ÖNCEDEDaha Öncede,ÖncedeDAHA ÖNCEDEdaha öncede daha öncede tane sancılarını kesen çaylar

Etiketler: , ,
Genel
adana masaj salonu kütahya vişne fidanı