şifalı bitkiler

Selülit maskesiHanımlara çeşitli selülit maskeleri önereceğiz. Bir bir sürü uzmanın onayladığı ve yan tesiri mevcut olmayan bu maske sayesinde selülitlerle vedalaşabilirsiniz. Detaylarını konumuzda vereceğiz. Selülit kimimiz hala kabul etmese de bir hastalıktır. Bu biçimde kabullenmek çözüm sürecinin en mühim başlangıcı olacaktır. Selülit derinin aşağı bölümünde yağ dokusunda meydana gelen çok yağlanma ile derinin üst bölümünde portakal kabuğu halinde görülmesidir. Bu görüntüyü hiç birimiz beğenmiyoruz. Fakat gereken mücadeleyi de yapmıyoruz. Belli bir Süre ek olarak bu hastalığı öğrendikten daha sonra maskemize geçeceğiz. Selülitli bölgeye dokunduğunuzda normal deriden ek olarak katı olduğunu görürsünüz. Selülitler çoğunlukla kalça ve basen kısmında oluştuğu amaçlı bir çoğumuzda sıkıntıya sokak açar. En basit nedeni spor eksikliğidir. Bu maskeyi yapmanız bir başına yeteri civarı olmayacaktır. Kurtulacağınıza inandıktan ek olarak sonra uğraş amaçlı sporu hayat felsefeniz olarak yerleştirin. Selülit tedavisi yardımcı olarakta  da bu maskeyi kesin olarak değerlendirin.

Selülit Maskesi İçin Gereken Olan Malzemeler
Yarım bardak kıtır kahve
1 yiyecek kaşığı şeker
2 bir 3 yiyecek kaşığı zeytinyağ
1 tatlı kaşığı gliserin
2 tatlı kaşığı E vitamini, (E vitamini minik ampüllerde oluyor,eczaneden sağlamak ediliyor)

Maskeyi uygulamadan önce duş alın. Böylelikle maskeyi rahatça emebilmek amaçlı gözenekleriniz açılmış olabilir. Tüm malzemeleri bir kasede karıştırın. Ellerinizle selülitli bölgeye maskeyi uygulayın. 5 dakika fırçayla, fırça yoksa elle durmadan cildi fırçalayın.  streç film ile uyguladığınız maskeyi, selülitli bölgeye sarın.  10 dakika bu biçimde sarılı kaldıktan çıkartın ve bölgeyi su ile durulayın.  Haftada bir defa devam ederek kısa zamanda selülitlerinizden kurtulabilirsiniz.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı