şifalı bitkiler

Saman NezlesiÖzellikle polen mevsiminde bazı alerjik reaksiyonlar baş gösterebilir. Bu alerjik reaksiyonlar çoğunlukla hapşırma, burun akıntısı, burun kaşıntısı, göz yaşartısı, göz kaşıntısı, göz batması, gibi rahatsızlıkları beraberinde getirir. Saman nezlesi dediğimiz rahatsızlıkta aynı şekilde meydana gelmektedir. Bu rahatsızlık dönemsel olarak sizi rahatsız ediyorsa İbrahim Saracoglu hocamızın tavsiye ettiği kür ile derhal kesilecektir.
Şimdi sizlere saman nezlesini, göz batması ve kaşıntısı, burun akıntısı, burun kaşıntısı gibi rahatsızlıkları geçirmek için gerekli kürü açıklıyoruz .
1-2 yaprak tere otunu tüketeceksiniz ve anında rahatsızlığınızı kesecektir. Polen mevsiminde hapşırma, akıntı gibi rahatsızlıkları 1-2 yaprak tere otu ile anında keseceksiniz.
Eğer tere otu bulamazsınız, 2-3 yemek kaşığı üzerlik tohumunu kaynatın ve buhusunu burnunuzdan soluyun. Kesinlikle içmeyiniz.
Yazımızı beğendiyseniz “Beğen” butonuna tıklayabilir, yada Facebook üzerinden paylaşabilir, tavsiye edebilirsiniz.Etiketler: ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı