şifalı bitkiler

Saç Uzatmak İçin Neneler Yapa BilirizSaç Uzatmak İçin Neneler Yapa Biliriz
Saçlarınız amaçlı ayrıyeten vitamin desteği alabilirsiniz. Kompleks bir multivitamin aldığınızda saçlarınız amaçlı ihtiyacınız kalan bütün vitaminleri vücudunuza almış olursunuz. Multivitaminler itinalı kullanılmalıdır. Her ne dolayında dıştan saçlarımıza destekçi olsak da yaradanın bize bahşettiği muhteşem ve eksiksiz personel vücudumuz ihtiyaçları karşılandığında her şeyi eksiksiz bir şekilde kendi kendine adına getirecektir.

Saçlarınızı 2 ayda bir uçlarından kestirin. Evet kestirin! Saç uzatmak niyetindeysek saçlarımıza hiçbir zaman makas vurdurtmuyoruz. Ancak önemli kalan saçın çabuk uzamasını desteklemek . Kırık ve sağlıksız uçlar, saç derimizin bütün enerjisini alacaktır. Bunu engellemek amaçlı 2 veya 3 ayda bir saç uçlarınızdan bir 2 cm kestirmek sizlere yarar olanağı sağlar .

Saç derinize sık masaj yapın. Masaj kan dolaşımını arttırır. Kan ne dolayında çabuk gezerse o dolayında saçımıza faydası olur .

Vücudunuzu içten beslemek amaçlı bol miktarda su amaçlı. Gün Bünyesinde asgari 10 bardak su içmek cildin ve saçın nemlenmesini olanağı sağlar . Bu hem hoş görünümü destekler hem de yaşlanmayı geciktirir. Ayrıyeten sağlığı da korur .Etiketler: , ,
Genel
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı