şifalı bitkiler

Royal canin kedi köpek mamaları petbesinleri.comSizlere beslediğimiz dostumuz köpeğimizden bahsetmek istyorum. Onunla ilgilenmek beslekemk, gezdirmek okadar zevkli ki anlatamam. Köpeğimiz teriyer cinsi bir dişi.  6 aylık olduğu için oyun oynama tutkusu var. Oyuncaklarıyla oynama vakti geliyor  ve adeta deliriyor. Tam bir hayvansever durumda olan babamız kızımıza hayvan sevgisi aşılayacak oyuncaklar almayı tercih ediyor. İsminide linda koyduk. Linda nın favorisi ise plastik bir top. Obun peşinden koşup yakalamak için adeta çıkdırıyor.  Geçenlerde komple bir bakım seti aldık. Kutunun içinden tarama fırçası da çıktı .  Linda en fazla aslanın kuyruğuna ilgi gösteriyor .  Birlikte kuyruğunu ve yelelerini fırçalıyoruz .  O ek olarak ne yaptığımızın farkında olmasa da tekrardan de çok huzur aldığını söyleyebilirim .     Babam hamster almak istiyor .  Evde esasen akvaryumumuz var .  Akvaryumun en son halini de bir ara paylaşırım .  Arkadaşlarımda Linda’ dan çok hoşlanıyor.  Sokağa çıktığım zaman bütün çocuklar sıraya geçip sevmek  için bekliyorlar. Ondan ayrılmayı hiç düşünmüyorum. Ama birgün onu kaybedeceğim diyede çok kormuyor değilim.

 

Eşim bu sevimli köpeğin besinleri sitesinden sipariş etti .  Siteyi analiz imkanı buldum . Sizinlede paylaşmak istedim.  Sıkı durun veri vorum.  http://www.petbesinleri.com. Sadece mama değil birçok ihtiyacınızı bulabileceğiniz çok güvenilir bir site.  Sitede royal canin kedi köpek mamaları petbesinleri.com’ da bulmak mümkün. Evcil hayvanlar amaçlı çok ürünü uygun fiyatlarla bu sitede bulmak olası .  Pek çok hayvanseverin tercihi durumda olan royal canin kedi maması ve royal canin köpek maması piyasa değerinin epeyce altında fiyatlarla piyasaya sunuluyor .  Evcil hayvan beslemeyenlerde kış aylarında sokakta kalan  hayvanları besleme amaçlı mama ediniyor. Hemde hiç zaman kaybetmeden evinize kadar teslim ediliyor.  Bence bir deneyin derim.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı