şifalı bitkiler

Osmanlı Kök ŞurubuOsmanlı Kök Şurubu
Osmanlı kök şurubu 8 farklı bitkinin ekstrelerinin birleşiminden üretilen natürel bir şifa kaynağıdır. Şifalı bitkilerin gittikçe ölçüt kazandığı son zamanlarda önceden ilaç mahaline kullanılan bitkiler şimdide birçok rahatsızlık amaçlı şifa olarak kullanılmaya başlandı. Osmanlı kök şurubuda Osmanlı çağında saraylarda özel inşa edilen ve padişahların ve sultan serisinin sağlıkları amaçlı kullanılan özel bir karışımdır.

Osmanlı Kök Şurubu Malzemeleri:
* Meyan Kökü Ekstresi
* Karanfil Ekstresi
* Karabiber Ekstresi
* Kırmızı Pancar Ekstresi
* Zerdeçöp Kök Ekstresi
* Tarçın Ekstresi
* Zencefil Kök Ekstresi
* Keçiboynuzu Ekstresi

Osmanlı Kök Şurubu Vitamin Ve Mineralleri:

Osmanlı kök şurubu A bir B bir B2 bir B3 bir B5 bir B6 bir B9 bir B12 Omega3 içeren. Flovonoidler, Steroller, Saponinler, Protein, Pektin, Biotin, Tanen, Selenyum, Silisyum, Kobalt, Magnezyum, Fiber(lif), Demir, Kalsiyum, Fosfor, Bakır, Potasyum, Magnezyum, Çinko, Nitrat, Sodyum, Beta bir karoten, Folat osmanlı kök şurubunun içerisinde yer alan şifa değerleridir.

Osmanlı Kök Şurubunun Faydaları:

* Osmanlı kök şurubu içerdiği Antioksidan bir Antiseptik bir Antivirütik bir Antibakteriyel ve Antienflematuar nitelikleri yardımıyla bağışıklık sistemini güçlendirir.Beden direncini arttırır. Hücrelere ek olarak bol oksijen taşıyarak hastalıklara karşın savunma olanağı sağlar .

* Osmanlı kök şurubu içerisinde yer alan baharat ve köklerde yer alan faktör maddeler virüslerle uğraş eder.

* Hertürlü mide ve bağırsak sorunlarında etkilidirler. Güçlü dezenfektan nitelikleri amacıyla gıdaların mide ve bağırsakta kokuşmasını,gaz yapmasını bununla birlikte kurt ve tenya oluşmasını engeller.

* Üst solunum yöntemleri sorunlarında,öksürükte,soluk darlığında,grip’de ve virütik meselelerde terletici,ateş düşürücü,ağrı giderici ve mikrop kırıcı nitelikleri yardımıyla rehabilitasyonu desteklerler.

* Sigara içenlerde balgam söktürme,Akciğerlerde ve bağırsaklarda biriken nikotini silme nitelikleri vardır.

* Kan dolaşımını uyararak,kanın yüzeysel bölgelere erişmesini,damar içi plakların ve yağların oluşmasını önleyerek; bu sayede kolesterol,dik tansiyon,pek kilo ve cinsel problemlerin giderilmesinde katkı sağlarlar.

* Zihinsel performans,bellek sorunu,konsantrasyon bozukluğu,sinirsel tansiyon,uykusuzluk,başı ağrısı,migren benzeri benzeri problemlerin oluşmasını engelleyebilir,tedavisini destekleyebilirler.

* Osmanlı kök şurubu Kalsiyum zengini olması amacıyla genç gelişmesini destekleme,ihtiyar bedenlere direnç verme,adele,eklem ağrıları,romatizma ve kemik ağrılarını hafifletme nitelikleri yer alır.

* İçeriğindeki nitrat yardımıyla Bedeni dayanıklığı arttırrarak ek olarak az yorgunluk hissetirirler.

* Karaciğer ve karaciğer orijinli çok problemin tedavisini destekleyebilirler.

Osmanlı kök Şurubu Ne Türlü Kullanılır:

Osmanlı kök şurubunun gıda desteği olarak doktor ve eczacı tavsiyesi ve kontrolüyle kullanılması tavsiye edilir. İnternet üzerinden veya eczanelerden sağlamak edebileceğiniz osmanlı kök şurubu içerisindeki ölçek ile günlük bir kaşık içilmesi öneri edilir.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı