şifalı bitkiler

Oriflame Kişisel Bakım Ürünlerioriflame-haziran

Oriflame ürün gruplarının arasında, kişisel bakım ürünleri başlığı altında, bir bölümde bulunmaktadır. Oriflame üyelik işlemleri ile elde edilen ve satış danışmanlarının elinde bulunan oriflame katalog içeriğinde yer alan kişisel bakım ürünleri, 7 ana kategoriye ayrılmaktadır. Genel açıdan bakıldığında, kişisel bakım ürünleri bayan, çocuk ve bay ürünleri olarak sınıflandırılabilmektedir.

Oriflame Kişisel Bakım Ürünleri Nelerdir?

7 ana grupta toplanan kişisel bakım ürünleri, banyo ürünleri, güneş ürünleri, vücut bakım ürünleri, erkek ürünleri, bebek ve çocuk ürünleri ve diğer ürünler olmak üzere kategorilere ayrılmaktadır.

Bebek ve çocuk ürünleri bölümünde, diş bakımı ürünleri, vücut temizliği ürünleri, saç ürünleri, ağız ürünleri, bebek ürünleri ve güneş bakımı ürünleri bulunmaktadır. Vücut ve banyo araçları bölümünde, vücut süngerleri, pedikür ürünleri, vücut masaj ürünleri, manikür ürünleri, traş bıçakları ve diğer ürünler bulunmaktadır.

Erkek ürünleri bölümünde ise, antiperspirantlar, vücut yıkama ürünleri deodorantlar ve duş jelleri yer almaktadır. Diğer ürünler grubunda, hassas bölge bakım ürünleri, ağız bakımı ürünleri ve depilatörler yer almaktadır.

Duş ve banyo ürünleri grubunda ise, duş jelleri, vücut yıkama ürünleri ve vücut arındırıcıları bulunmaktadır. Güneş bakım ürünleri kategorisinde yer alan ürünler ise, güneş sonrası bakım ürünleri ve güneş koruyucu ürünleridir. Son grup olan, vücut bakımı ürünlerinin arasında ise, el bakımı ürünleri, anti cellulite, vücut nemlendiricileri, antiperspirantlar, toningler, ayak bakımı ürünleri ve deodorantlar bulunmaktadır.

Bahsedilen tüm ürün gruplarına ait kullanılan markalar arasında ise, milk ve honey gold, feet up, sun zone, nature secrets ve sewedish spa bulunmaktadır. Tüm ürün grupları, klasik şirket anlayışı çerçevesinde, çevreye, insana ve doğaya zarar vermeyen ürünler olarak belirtilmektedir. Satış danışmanları aracılığı ile bahsedilen bütün kişisel bakım ürünlerine, ekonomik fiyatlar ile sahip olunabilmektedir. Dünya genelinde, yaygın olarak kullanılan ürünlerin, satış işlemlerini gerçekleştiren oriflame, 3,5 milyonu aşmış satış danışmanları ile geniş bir hizmet ağı kurmuştur. Ürünlere ulaşmak isteyenler, mutlaka yakın çevresinde, bahse konu kişisel bakım ürünlerini satan bir danışmana rastlayacaktır. Ürünlere, hızlı ve ekonomik bir şekilde sahip olabilmenin tek yolu, satış danışmanları ile irtibata geçmektir.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


/div>
kütahya vişne fidanı

Sağlık ve Tıp