şifalı bitkiler

Oriflame Erkek Bakımıoriflame-haziran-katalogu

Oriflame, dünyaca tanınan bir marka olmak ile birlikte, ürettiği tüm malzemeleri, ofisler ya da mağazalar aracılığı ile değil, 3,5 milyon sayısına ulaşan, satış danışmanları ile ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaktadır. Aynı anlayış, yalnızca Türkiye’de değil, dünya genelinde, 60’dan fazla ülkede geçerlidir. Oriflame katalogları içerisinde de görüleceği üzere, ürün çeşitleri, yalnızca bayanlara yönelik ürünlerden meydana gelmemektedir. Bebek ve çocuk ürünlerinin haricinde, erkeklere yönelik bakım ürünleri de bulunmaktadır. Oriflame üyelik ile elde edilen ya da satış danışmanları aracılığı ile elde edilebilecek olan erkek bakımı ürünleri, 5 farklı gruptan meydana gelmektedir. Bahsedilen gruplarda yer alan bütün ürünler, kullanım kolaylıkları ve kaliteleri ile ön plana çıkmaktadır.

Oriflame Erkek Bakımı Ürünleri Nelerdir?

Yalnızca bayanlara yönelik ya da bebeklere ve çocuklara yönelik, ürün satışlarını gerçekleştirmeyen şirket katalogları ve ürünleri arasında, erkek bakımı ürünlerini de bulundurmaktadır. Bahsedilen bölümde yer alan ürünler, 5 ana başlıkta toplanmakta olup, her bir başlık farklı ürün çeşitlerini barındırmaktadır. Erkek bakımı ürünlerinin toplandığı 5 ana başlığı, cilt bakımı ürünleri, kokular, aksesuarlar, saç ve vücut bakımı ürünleri ile traş ve traş bakımı ürünleri meydana getirmektedir.

Erkek cilt bakımı ürünleri olarak belirlenen bölümde, ihtiyaç sahiplerine sunulan ürün çeşitleri arasında, temizleyiciler ve erkek cilt bakım ürünleri yer almaktadır. Traş ve traş sonrası bakım ürünleri, olarak belirlenen kategoride yer alan ürünler ise, aynı başlığı taşımakta olup, farklı tasarımlara ve markalara ulaşmak mümkündür. Erkek kokuları bölümünde değişik parfüm çeşitlerine rastlanılmaktadır. Saç bakımı ve vücut bakımı kategorisinde yer alan ürünler, 5 başlıkta toplanmaktadır. Bu kategoride yer alan ürünler arasında, şampuanlar, duş ürünleri, deodorantlar, banyo ürünleri ile antiperspirantlar olarak belirlenmiştir. Erkek bakımına yönelik son kategoriyi ise, aksesuarlar meydana getirmektedir. Aksesuarlar bölümünde, saatler ve diğer ürünler olmak üzere iki başlık bulunmaktadır. Diğer ürünler bölümünde, anahtarlık tarzı ürün çeşitlerine rastlamak mümkündür. Traş ve traş sonrası ürünleri arasında, traş köpükleri, traş sonrası bakım kremleri, traş sonrası nemlendiriciler ve traş sonrası rahatlatıcı kremler bulunmaktadır. Bu grupta yer alan ürünlerin markaları arasında ise, s8, eclat ve glacier gibi markalara rastlamak mümkündür.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


/div>
göz enfeksiyonu kütahya vişne fidanı

Sağlık ve Tıp