şifalı bitkiler

Ömer Osman Korkmaz’dan Saç Dökülmesine Karşı BitkilerÖmer Osman Korkmaz’ın önermiş olduğu bitkisel yöntem, hem kadınlarda, hem de erkeklerde görülen saç dökülmeleri için şifa sağlıyor. Deneyin faydasını görceksiniz.Tarifimiz için;
GEREKLİ MALZEMELER :
* 5 diş sarımsak,
* 2 kaşık zeytinyağı,
* 1 kaşık yılan yağı,
* 1 kaşık hint yağı,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ : Sarımsakları havanda güzelce ezip,  diğer malzemeleri, içine katın.  Saçlarınız temizken, hazırladığınız karışımı, masaj yaparak saç diplerine yedirin. Bu uygulamayı akşam yapın. Sabaha kadar, karışım saçlarınızda kalsın. SAbah, ılık su ve şampuan ile yıkayın.
* 1 kova suyun içerisine, 1 çay bardağı, elma sirkesi koyup, saçlarınızı, yıkadıktan sonra, bu su ile durulama yapın.
* Her iki uygulamayı da haftada 1 defa yapınEtiketler: , , , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

arkadşlar 3 yıldır sacımda dökülme kaşıntı kepek seyrelme cansızlık vardı. piyasada kullanmadığım ürün kullanmadığım şampuan kalmadı.tesadüfen bir doktor a sordum bana bir karışım önerdi ve eşi kullandığını çok iyi sonuç aldığını söledi.bana maili verdi maile sorunumu yazdım . sacuzmanı bana çok iyi bir karışım önerdi..yanında da eczanelerdekolaylıka temin edeceğim bir ilaç tavsiye etti.8aydır kullanıyorum sac dökülmem tamamen durdu kepeklenmem kaşıntı tamamen iyileşti..sacım iyice hacim kazandı kırılma artık olmuyor. sacım acAayip dolgunlaştı .. şiddetle tavsiye ederim sacuzmanın gercekten çok faydasını gördüm.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı