şifalı bitkiler

Ömer Osman Korkmaz’dan Güzellik Ve Sağlık İçin KürlerÖmer Osman Korkmaz, böbrek hastalırına için çok fayda sağlayan salatalık küründen bahsetti. Daha önce vermiş olduğu bu kürü, biz sizler için aldık.Deneyın faydasını görcek siniz işte böbrek hastaları için salatalık kürü.

GEREKLİ MAZEMELER;
* 1 kg salatalığı kabuğuyla birlikte kuşbaşı şeklinde doğrayın ve
* 2 litre suy,
HAZIRLANIŞI VE KULLANIM ŞEKLİ :
Salatalıkları, kabuklarıyla birlikte, kuşbaşı doğrayıp, tencereye koyun  suyun içerisine dükün ve 15-20 dak kaynatın. Soğuduktan sonra, günde 2-3 bardak için. Ayrıca, bu kürü uygularken, bol bol yoğurt tüketilmelidir.
* Böbrek ve buna benzer kronik hastalığı olan kişiler mutlaka, normal tuzu bırakıp, himalaya tuzunu kullanmaya başlamalıdırlar. Yanlız bu tuzun kullanımındaki püf nokta, bu tuzun kaynatılmadan kullanılmasıdır.
ÖMER OSMAN KORKMAZDAN GÜZELLİK KÜRLERİ ;
ÇİLLER İÇİN: Çiller için, Prednol Pomat (Sarı Renkli Olanı) çok fayda sağlar. Bu pomat, her gün düzenli olarak, mercimek tanesi büyüklüğünde vücudunuz daki, çillerin üzerine, masaj yaparak uygulanır. 1 ay boyunca yapılacak bu uygulamadan sonra, yüzünüzde, çilden eser kalmaz.
GÜZELLİK İÇİN : Güzellik için de salatalık kürünü uygulayabilirsiniz. Çok fayda göreceğiniz bir kür olan salatalık suyu kürü, gerçekten de cildinizi çok farklı bir hale getirecek. Saltalık suyunun hazırlanışı ve kullanım şekli yukarıda anlatılmıştır. (Böbrek hastalıkları için anlatılan kür ile aynıdır.)Etiketler: , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı