şifalı bitkiler

Ömer Osman Korkmaz Hastalıklara Bitkisel tavsiyelerLokman Hekim olarak tanıdığımız ve bu sıralar Kanal7 sabah programlarına katılan , Ömer Osman Korkmaz sizler için,  bitkilerin faydalarını ve hangi hastalıklara iyi geleceğinde bahsediyor.

Hemoroid (basur hastalığı) olanlara bitkisel öneriler: Hemoroid hastalığı  olan kişiler hakiki zeytinyağından başka yağ kullanmamalıdır. ayrıca günde 2-3 kaşık da zeytin yağı içilirse, kanama gibi sorunlar daha az yaşanır.
Diyaliz hastalığı olanlar: Diyaliz hastaları ve böbrek hastaları için, salatalığın suyunu kaynatıp içmek çok faydakıdır. Ayrıca bu hastalar, sadece kuzu eti yemelidir.
Alkol alanlar için: Alkol almadan yarım saat önce, Yarım çay bardağı doğal zeytin yağı içmeli, alkolün zaralarından koruduğu gibi, sarhoşluğu da önler.
Kurdeşen hastalığına bitkiler : Bir tutam eğrelti otunu elinizde ufalayın.suyun içine katın. ayva ağacının dibinden bir avuç toprak alıp ,o suyun içine ilave edin. ve bu su ile haftada 3 kere banyo yapın.
Migren ve sinüzit için bitkiler  Migreni ve sinüziti olan kişiler  30-40 gün boyunca akşamları yatarken,1 er damla burnun her iki deliğine ÇÖREKOTU YAĞI damlatın. migren ve sünizit ağrılarına karşı çok faydalı olacaktır.Etiketler: , , , , , , , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı