şifalı bitkiler

Muhteşem Dudaklar İçin Neler YapmalıyızMuhteşem Dudaklar İçin Neler Yapmalıyız
Yüz bölgemizde en itina talep eden kısım dudaklardır. Dudaklar çeşitli bir bakım gerektirmesine nazaran çoğunlukla ihmal edilirler. Dudak bakımı pek zaman almaz. Bu nedenle de ihmal edilmesi bir mazeret değildir. Bununla Birlikte dudakların kuruması ve çatlak olması dolgun ve parlak dudaklara sahip olmamızın önüne geçer.

Yüzümüzün en çabuk nemini yitiren kısmı dudaklardır. Dudaklar kuruduğunda bazen dudaklarımızı ısırırız veya kuruyan kısmı çekip alırız. Bu da dudaklarda yaralar oluşmasına ne sebeple olur .

Dişlerinizi fırçaladıktan hemen akabinde diş fırçası sayesinde dudaklarınızı ovun. Bu biçimde masaj yapmak dudaklara bir sürü iyi gelecektir. Dudaklarınız kuruduktan hemen akabinde değil kurumadan öncesinde nemlendirici kullanmalısınız. Bu nedenle dudak masajınız bittikten hemen akabinde nemlendirici sürebilirsiniz. Nemlendirici sürdükten hemen akabinde dudaklarınızın üstüne pudra sürün. Eğer ruj kullanacaksanız ruj sürdükten hemen akabinde da pudra sürmenizde fayda olacaktır.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı