şifalı bitkiler

Mide İltihabıMide İltihabı
Mide iltihabına bitkisel çözüm, mide iltihabına ne sıkı ciro, mide iltihabına sıkı iştirak eden şifalı bitkiler yemekler, mide iltihabına sıkı iştirak eden meyveler bitkiler nelerdir, mide iltihabı ne türlü-rehabilitasyonu nasıldır bitkisel çözüm.

Mide iltihabı enbaşta-üzere bütün mide rahatsızlıkları ve hastalıkları amaçlı kullanabiliceğiniz bitkisel tek tedavi etme kürü önermem ne dersiniz? Bilhassa midesinde irin olanlar bitkisel tedavi etme yöntemlerimiz yardımı ile sağlıklarına kavuşacaklar.

Midenin sıhhatli tek biçimde çalışması sağlanırsa mide iltihabına kesinlikle çözüm sağlamış olursunuz. Sizlere önereceğim bitkisel kür tariflerinden tek veya tek kaçını uygularsanız mide iltihabı enbaşta-üzere bütün mide hastalıklarına bitkisel çözüm sağlayabilirsiniz.

Nane ve su: bir çay bardağı kaynak suya, bir kahve kaşığı kuru nane konur. 10 dk bekletilip, süzülür. Yemeklerden daha sonra içilir.

Kekik ve su: Tek çay bardağı ateş gibi suya, bir kahve kaşığı kuru kekik konur. 10 dk bekletildikten daha sonra süzülür. Yemeklerden daha önce içilir.

Damla sakızı, keten tohumu, su: 4 bardak suya, bir çorba kaşığı keten tohumu bir tatlı kaşığı dövülmüş damla sakızı konur. Kaynatılıp, süzülür. Yemeklerden daha sonra birer kahve fincanı içilir
Bal, limonsuyu, su: bir çay bardağı ateş gibi suya, bir çay kaşığı süzme bal ile 3 çorba kaşığı limon suyu konur. Karıştırılıp, aç karnına içilir.

Süt, karbonat, su: bir çay bardağı suya, bir kahve kaşığı karbonat konur. İyice karıştırılarak eritilir. Daha Sonra bir su bardağı kaynamış sütle karıştırılıp, içilir.

Bu içerik bitkiselkadin.com aracılığıyla mide iltihabına bitkisel çözüm, mide iltihabına ne sıkı ciro, mide iltihabına sıkı iştirak eden şifalı bitkiler yemekler, mide iltihabına sıkı iştirak eden meyveler bitkiler nelerdir, mide iltihabı ne türlü-rehabilitasyonu nasıldır bitkisel çözüm ile ilgili yazılmıştır.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı