şifalı bitkiler

Meme Kisti İçin İbrahim Saraç Oğlundan Brokoli KürüHemen hemen günümüzde her iki kadından birde ğörulen fibroademon(fibrokist).Fibrokist lere karşı çok güzel tamam layıcı brokoli kürü yapılmaktadır hemde çok basittir.Hazırlanışı: Kaynamakta olan yarım litre suya 200 gr taze brokoliyi alın ve 5 dakika haşlayın. 5 dakika tamamlanınca ocaktanalın ve ılıklanınca güzelce süzünüz.

Uygulama: Elde edilen brokoli suyunun yarısını sabah diğer yarısını da öğlen yemeğinizden   20 dakika önce için. Haşlanmış brokoli leri yemenize gerek yok.

Göğüs ağrılarınızın ve fibrokistlerin yavaş yavaş yok olduğunu görebilirsiniz. Bu kürü yaparken dikkat etmeniz gerekenler
 1: Hormonlu ve transgen tohumdan elde edilen brokoliyi bu amaçla kullanmayınız. Satın alacağınız brokolinin taze ve diri olmasına özen gösteriniz. Sararmış olan brokoliyi satın almayın. İhtiyacınız olan yirmibir günlük brokoliyi 200-250 gramlık porsiyonlar halinde  buz dolabınızın derin dondurunuzda saklayabilirsiniz.

Derin dondurucuda sakladığınız brokoli altı ay boyunca etkin özelliğinden hiçbir şey kaybetmez. Kürü uygulayacağınız yirmibir gün boyunca uzun ara vermemeniz gerekir. Bu nedenle ihtiyacınız olan yirmibir günlük brokoli miktarını stoklamanızı öneririm.

 2: Bu kürü uygularken, kahve, çikolata, ceviz (tazesi veya kurusu), portakal ve portakal suyu, taze beyaz üzüm yenmemelidir.

3: Göğüste teşhis edilen Fibroadenom “solid kitle” olarak tanımlanmış ise, brokoli kürü göğüste bulunan solid-kitle üzerinde etkili değildir. Göğüsteki fibrokistlere karşı etkilidir. Yani, kist olarak tanımlanmış olması gerekir.

Eğer, hekiminiz göğüsteki fibroadenom’u kist veya kistik yapı olarak tanımlamış ise, bu taktirde brokoli kürünü uygulayabilirsiniz.Etiketler: , , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı