şifalı bitkiler

Lokman Hekim Ömer Osman Korkmaz’dan Himalaya Tuzu Ve Kilo Almamak İçin ÖnerilerÖmer Osman Korkmazın bahsetmiş olduğu, son derece faydalı olan himalaya tuzu, 200 milyon yılda meydana gelen bir tuz çeşitiymiş. Pek çok sağlık sorunu olan kişler tarafından da kullanılabilen himalaya tuzunun faydaları ve kullanımı ;
HİMALAYA TUZUNUN FAYDALARI VE KULLANIMI:
* İçerisinde 84 tane mineral olduğu kanıtlanmıştır..
* Kalp,damar,tansiyon  ve böbrek hastaları da bu tuzu rahatlıkla kullanabilirler.
* Sağlıklı bir yaşam için ,doğru su(ph dengesi olan),doğru tuz ,temiz hava ve doğru beslenmek şarttır.
* Sadece hasta olan değil, sağlıklı olan kişiler de bu tuzu mutlaka kullanmalıdır. Normal tuzu, hayatınızdan çıkarın.
* Tuz kullanırken önce ,bir kabın içinde miktar suy koyun ıslatın ve erisin.ardından istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. dikkat: bu tuz kaynatıldığında mineralleri kaybolur. Bu nedenle yemeğe kullanmak istediğinizde ,yemeği ocaktan indirdikten sonra bu tuzlu suyu ilave edin. Böylece içindeki mineraller kaybolmaz. Bu tuz sayesinde, hayatınız değişecek, daha sağlıklı ve dolayısıylai daha mutlu bir hayat yaşayacaksınız.
* Damarlarda sertliğe neden olmaz.
KİLO ALMAMAK İÇİN: Kilo problemi olan veya kilo almamak için gayret gösteren siz okurlarımız için, çok faydalı olduğunu düşündüğümüz öneriler, Lokman Hekim Ömer Osman Korkmazdan geldi.deneyin faydasını görcek siniz.
*Sabah kalkarkalkmaz, bir tane kabuğuyla birlikte elma yiyin. Bu aynı zamanda, sizleri kansere karşı korur. Ama, kabuklu yenilmesi gerekir.
*Elmanın ardından 1 bardak ılık su için. Soğuk suyu, hayatınıza sokmayın.
* Biraz zaman geçtikten sonra 3-4 tane zeytin çekirdeği yutun. ve 1 bardak suya 2 kaşık elma sirkesi ilave edip için.zeytin çekirdeğini akşamları almayın. Sadece sabahları yutun.
*bunların ardından iyi bir kahvaltı yapın.
* Akşam yemeğinde, ekmek tüketmeyin. Bol miktarda yeşil salat ve yoğurtEtiketler: , , , , , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı