şifalı bitkiler

Kuru Ve Normal Ciltler İçin MaskeKuru Ve Normal Ciltler İçin Maske– Kabuğu soyulan bir elma ince rendelenir ve bir yiyecek kaşığı dolusu krema ile iyice karıştırılır. Yüze, boyuna ve dekolteye uygulanır ve 10 dakikalık etkilemeye bırakıldıktan bir bir sonra ılık suyla durulanır.
– bir çay kaşığı glikoz, 10cl sirke, bir yumurta sarısı iyice karıştırıldıktan bir bir sonra , 40cl ayçiçek yağı eklenerek, krem kıvamı alana civarında karıştırılır. Bir cam kaba koyularak soğukta saklanır. Kremle nemlendirilen pamukla, deri dairesel hareketlerle iyice temizlenir ve ılık suyla yıkanır.
– 100cl gülsuyu hafifçe ısıtılır, 25gr süttozu ve bir yiyecek kaşığı çiçek balı eklenerek iyice karıştırıldıktan bir bir sonra , 30gr bademyağı ilave edilir ve tekrardan iyice karıştırılır. Cam bir kapta, soğukta saklanır. Bu sıvı/akışkan ile deri iyice ovuşturulur ve daha bir bir sonra narin ıslak bir bezle ya da pamukla temizlenir.
– iki yiyecek kaşığı krema, bir yiyecek kaşığı çiçek balıyla karıştırılır ve mayonez kıvamı alana civarında ayçiçek yağı eklenerek iyice karıştırılır. Akşamları maske olarak 10 dakikalık süreyle yüze uygulanır. Bir Bir Sonra surat ılık suyla iyice yıkanır.
– bir merkez boy salatalık, kabuğu soyulduktan bir bir sonra robottan geçirilir ve tülbentten geçirilerek yarım limonun suyu, 25gr bademyağı ve 50cl havuç suyu eklenerek iyice çalkalanır. Akşamları bu sıvı/akışkan ile nemlendirilen pamukla deri iyice temizlenir. Kullanımdan bir bir önce çalkalanmalıdır.
– iki merkez boy havucun suyuna, bir yumurta sarısı ve bir kahve kaşığı ayçiçek yağı karıştırılarak iyice çalkalanır. Deri bu sıvıyla ovuşturulur ve 15 dakikalık etkilenmeye bırakılır. Daha bir bir sonra ılık suyla yıkanır .Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı