şifalı bitkiler

kombi petek temizliği hakkındamakineli-petekKombi petek temizliği aşamasından sonra aldığınız hizmet kaliteli ise, ısı veriminin üst seviyelerde olması, garantili işlem ve tesisat temizliğinin gerçekleşmesi gerekir. Müşteriden gelecek şikayetlerin dinlenmesi, buna yönelik adımların atılması, teşhisin doğru konulması, geçmişten gelen deneyimler ışığında, ev, ofis yada farklı binaları kirletmeyecek ve zarar vermeyecek ekipmanların kullanılması gerekir. Petek temizliğinde ana sorun, peteklerin içinde yer alan tortulardan kaynaklanıyor ise temizliğin işleminin yapılması gerekebilir.

Petek temizliğini firmamız aracılığı ile yaptırırsanız, ısı kayıplarının minimum düzeyde yer aldığını görebilirsiniz. Fakat bazı sebeplerden dolayı verim bazen alınamayabiliyor. İsterseniz bu koşulların ne olduğunu hep beraber inceleyelim. Tesisatın yanlış döşenmesi, boruların çapları ve dirseklerinde oluşabilecek işçilik hataları, tıkanma oluşan peteklerdeki su geçişlerinde engel ve daralma teşkil etmesine sebep olabilir. Ters olarak tesisatın peteğe bağlanmış olması, sıcak su kaynağının üst vana yardımı ile girmesi alt vanadan geri dönüşünün sağlanması durumunda, petekler tam olarak ısınamayabilir. Kombinin peteğe uzak olması, peteklerin sayısı ile kombinin gücünün ters orantılı yada yetersiz olması gibi durumların göz önüne alınması gerekebilir. Tüm bu olumsuzluklar binanızın tesisatlarında yer almıyorsa ve e-petektemizligi firmamız tarafından, İstanbul’un çoğu semtinde etkin şekilde hizmet veren personelimizi tercih ettiyseniz, sorun kısa sürede düzelecektir.

Petek temizliğinde ana kriter, etkinin uzun soluklu olmasının sağlanmasıdır. Birkaç ay sonra tekrar ısınmama problemlerinin baş gösterdiği koşullarda, etkin adımların atılmadığı görülebilir. Filtre makinasına eklenecek olan çözücü kimyasalların, peteklerinizin boyutu, kapladığı su kapasitesi, tesisat büyüklüğü gibi faktörler hesaplanarak eklenmesi, birkaç saat çalıştıracak şekilde açık pozisyonda bekletilmesi, filtre bölümünün zaman zaman temizlenerek tekrar aktif hale getirilmesi gerekebilir. Sadece kombiden yada petekten bağlanarak, belli bir bölümdeki radyatörler yada tüm odalarda temizlik aşamasının verimli şekilde uygulanması sağlanabilir. Zeminden ısıtma sistemleri yada radyatörlerdeki su sirkülasyonunun verimli olmasını istiyorsanız, su sıcaklık derecelerine önem veriyorsanız, %25 civarında yakıt tasarrufunu evinize taşımak istiyorsanız, petek temizliğini firmamız aracılığı ile güven içerisinde yaptırabilirsiniz.Düzenli olarak her 2-3 senede bir kere uygulandığı şartlarda bu sıkıntıları tekrar yaşamanız oldukça düşük bir ihtimaldir. Peteklerde herhangi bir soğukluk önemli ölçülerde baş gösteriyorsa, petek temizliğinin zamanı gelmiş olabilir  çağrı merkezlerimizden ve http://www.e-petektemizligi.com web adresimizden bizlere ulaşabilirsiniz.Etiketler:
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı