şifalı bitkiler

Kış İçin Cilt Önerileri• Güne ısısı çok yüksek bir duş ile başlayın. Duştan çıkmadan bir önce 15 saniye boyunca ilgisiz su altında kalın. Ilaveten bir sonra sıcaklığı biraz arttırın, biraz azaltın. Bu işlemi 2 dakikalık boyunca tekrarlayın. Bu, Kolay bir hidroterapi tekniğidir. Vücudunuzdaki kan dolaşımını düzenleyerek cildinizin canlanmasını sağlar . Bu, hem dinçleştirici hem de pekçok yararlı bir bakımdır.

• İyi bir nemlendirici kullanın. Çok Yüksek koruma faktörlü, çinko oksit içerir SPF30 koruma amaçlı krem kullanın. Dudaklarınızı a unutmamak sebep. Kış Mevsiminde çatlamış dudaklar kadınların en büyük sorunudur. Meşgul nem verici, vitamin E içerir koruma amaçlı dudak balmi kullanın.ullanın.

• Haftada 2 kez cildinizi eksfoliye edin. Bu işlem, cildinizi ölü hücrelerden arındırırken cildinizin ekstra nemi emebilmesini sağlar . Yazın şikayetçi olduğumuz cildimiz aracılığıyla üretilen yağ, kış mevsiminde ilgisiz havalardan dolayı sıkıntı olmakta çıkmaktadır. Bu yüzden cilt, alt dermisde tutulması gerekli olan suyu kaybeder. Bu da cildin çabuk yaşlanmasına ve ince çizgilerin oluşmasına neden bulunabilir.

• Bir bardak limonlu ısısı çok yüksek su amaçlı. Bu çinlilerin vücudunuza enerji vermesi amaçlı kullandığı bitisel bir methoddur. Karaciğer ve safra kesesi de dahil olmak üzere bütün sisteminizi detokslar. Bu da vücudunuzun iyi olmayan bir cilde neden kalan toksinlerden arındırmak amaçlı pekçok ilaveten çabuk kanı temizleyeceğini gösterir.
• Rahat uyuyun. Hoş bir uykunun faydası hiçbir şeye değişilmez. Eğer yeteri civarında uyuyamazsanız oksijen seviyeniz düşer, bu da hücrelerinizin çabucak yenilenemeyeceğini gösterir. Bu da yaşlanmaya neden olur . Mutlaka yedi, sekiz veya dokuz saat uyumaya çalışın ve sınırsız faydasından yararlanın.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı