şifalı bitkiler

Kibarlı Panax Nedir?panax

Kibarlı Panax Nedir?

Kibarlı Panax Dr. Mustafa Eraslan’ın araştırmaları sonucunda elde ettiği bilgilerden yararlanılarak üretilen bir bitkisel gıda takviyesidir. Ürün içerisinde sağlıklı yaşamanıza katkı sağlayacak, geçmişte tedavi amaçlı kullanılan bitkiler bulunmaktadır. Kibarlı Panax ürünü ile artık kendinizi daha zinde, daha güçlü ve daha iyi hissedeceksiniz. Ürünlerimiz her türlü izni alınmış ve satışa uygun hale getirilmiştir.

Kibarlı Panax yan etkileri var mıdır?

Kibarlı Panax yan etkileri var mıdır? Bugüne kadar kanıtlanmış hiçbir yan etkisi yoktur. Yardımcı bir gıda takviyesi olduğu bilinerek bu doğrultuda kullanıldığı sürece hiçbir olumsuz yöne olmayacaktır. Bugüne kadar birçok kişinin beğeniyle kullandığı ürünlerimizde herhangi bir sorun görülmemesinin temel nedeni ise içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmayıp tamamen bitkilerden elde edilmesidir. Kibarlı Panax yan etkileri ortaya çıkmaması ve ürünün size tam fayda sağlaması için kullanım şekline uygun olarak tüketilmelidir.

Kibarlı Panax içeriği nelerden oluşmaktadır?

Kibarlı Panax içeriği birçok faydalı bitkinin Dr. Mustafa Eraslan tarafından incelenmesi, belirli bir süzgeçten geçirilmesi ve size en faydalı olacak şekilde üretilmesiyle ortaya konmuş bir üründür. Bu sebeple ürün içerisinde hiçbir kimyasal madde bulunmamaktadır. Kibarlı Panax içeriği tamamen zararsız ve doğal bitkilerden elde edilmiştir.

Kibarlı Panax içindekiler ne çeşit bitkilerdir?

Kibarlı Panax içindekiler kısmına bakıldığında Çoban çökerten ekstresi , Avena Sativa (Yulaf) ekstresi, Panax Ginseng ekstresi, bitkisel magnezyum, stearat (Stabilizör), bitkisel kapsül (hidroksi propil metil selüloz) gibi bitki ve bitki özlerinin bulunduğu görülmektedir. Kibarlı Panax içindekilerin hiçbiri kimyasal madde değildir. Ürünlerimiz Tarım ve Köy İşleri Bakanlığının izni ile Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilmiş ve satış için gerekli tüm yasal izinler alınmıştır.

Kibarlı Panax yorumları

Kibarlı Panax yorumları ile markamız onore edilmiştir. Müşterilerimiz tarafından birçok olumlu yorum alan ürünümüzün yorumlarına yetkili web sitemiz üzerinden ulaşabilirsiniz. Kibarlı Panax yorumlarını bulabileceğiniz yetkili web sitemiz üzerinden aynı zamanda dilediğiniz ürünümüzü satın alma imkanına da sahipsiniz. Hiçbir ücret ödemeden satın aldığınız ürün kapınıza kadar gelir ve ödemeyi ürün kapınıza geldiğinde ister nakit isterseniz de kredi kartınız ile yaparsınız.Etiketler: , ,
null
Özel Arama

Eğer yazıyı beğendiyseniz ya da ekleyecekleriniz varsa, lütfen yorumunuz yazın veya RSS aboneliği ile yeni yazılardan anında haberdar olun.

Yorumlar

Henüz Yorum Yok.

Yorum Yazın

(gerekli)

(gerekli)


adana masaj salonu kütahya vişne fidanı